Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Go global! Wywiady z twórcami polskich firm, które zdobyły rynki międzynarodowe. Książka z autografem (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Krzysztof Rybiński
  Okładka książki/ebooka Go global! Wywiady z twórcami polskich firm, które zdobyły rynki międzynarodowe. Książka z autografem

  Okładka książki Go global! Wywiady z twórcami polskich firm, które zdobyły rynki międzynarodowe. Książka z autografem

  Okładka książki Go global! Wywiady z twórcami polskich firm, które zdobyły rynki międzynarodowe. Książka z autografem

  Okładka książki Go global! Wywiady z twórcami polskich firm, które zdobyły rynki międzynarodowe. Książka z autografem

  Wydawnictwo:
  Onepress
  Ocena:
  5.3/6  Opinie: 9
  Stron:
  376
  Druk:
  oprawa miękka
  Wyłącznie

  Książka

  59,00 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

  Przenieś na półkę

  Gdy polski rynek okazuje się zbyt mały…

  Kiedy firma zaczyna spoglądać z ciekawością w stronę zagranicznego odbiorcy, zaczynają się koszty i kłopoty. To prawda, ale ekspansję na rynki zagraniczne rozpoczyna się nie po to, by stracić, lecz po to, by zyskać. Jak to zrobić skutecznie, wiedzą bohaterowie tej książki, założyciele i prezesi jedenastu polskich firm, którym udało się dokonać międzynarodowej ekspansji na szeroką skalę.

  Krzysztof Rybiński przedstawia tu historie ich drogi do sukcesu, zmagania z przeciwnościami gospodarczymi i proceduralnymi czy problemami finansowymi, sposoby przezwyciężania nieufności i różnic kulturowych, i wreszcie skuteczne, wypracowane przez lata metody na podbicie zagranicznych rynków zbytu. Zapoznanie się z tymi wywiadami pozwoli polskim firmom ograniczyć koszty ekspansji międzynarodowej, uniknąć kłopotów i odnieść sukces.

  Ta książka to także hołd oddany polskiej przedsiębiorczości i jej reprezentantom, którzy - choć zaczynali działalność lokalnie - potrafili myśleć globalnie i patrzeć poza granice naszego kraju.

   


   

  Prof. Krzysztof Rybiński - jeden z najbardziej znanych polskich ekonomistów. Karierę zawodową rozpoczynał jako informatyk w Japonii, potem był głównym ekonomistą kilku banków, wiceprezesem NBP, gdzie pod jego nadzorem zmieniono sposób inwestowania rezerw dewizowych, dzięki czemu Polska w ciągu dwóch lat zarobiła dodatkowo miliard dolarów. Był członkiem Komisji Nadzoru Finansowego, partnerem w globalnej firmie doradczej i członkiem wielu rad nadzorczych. Obecnie jest rektorem Akademii Finansów i Biznesu Vistula, w której studiuje 5000 studentów z 40 krajów. Prowadzi też własną firmę doradczą. W 2012 roku został wybrany przez polskich przedsiębiorców najczęściej słuchanym przez nich ekonomistą. Regularnie występuje w telewizji, pisuje felietony do krajowych dzienników i tygodników, jego artykuły ukazują się też w „Financial Times”.


  Patroni medialni:

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności