ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Cymanowski Młyn

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autorzy:
  Magdalena Witkiewicz, Stefan Darda
  Cymanowski Młyn Magdalena Witkiewicz, Stefan Darda - okładka ebooka

  Cymanowski Młyn Magdalena Witkiewicz, Stefan Darda - okładka ebooka

  Cymanowski Młyn Magdalena Witkiewicz, Stefan Darda - okładka audiobooka MP3

  Cymanowski Młyn Magdalena Witkiewicz, Stefan Darda - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  Filia
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  420
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi

  Zaskakujące połączenie stylu Magdaleny Witkiewicz, która zwykle pisze książki z dobrym zakończeniem oraz Stefana Darda, który słynie z pisania powieści pełnych grozy. Co wyjdzie z tego połączenia?

  Czy małżeństwo w kryzysie zażegna swoje żale i odkryje siebie na nowo? Jakie skrywane tajemnice wyjdą na jaw? 

  Małżeństwo Moniki i Macieja przechodzi głęboki kryzys. Oboje łudzą się, że tajemniczy prezent: urlop w leśnym pensjonacie, z dala od ludzi i cywilizacji, może jeszcze wszystko uratować. Początkowo ulegają romantycznym chwilom, jednak nagły wyjazd Macieja budzi demony przeszłości.

  Łukasz, przystojny syn właściciela, do złudzenia przypomina Monice jej byłego narzeczonego. Czy to tylko przypadkowe podobieństwo? Wyjazd, który miał ratować związek, okazuje się początkiem trudnych do wyjaśnienia i niepokojących zdarzeń. Nic nie jest oczywiste, bohaterowie głęboko skrywają tajemnice, a na światło dzienne wypływają przerażające wspomnienia o krwawych zbrodniach sprzed lat. Kim tak naprawdę jest Łukasz? Czy małżeństwo Moniki i Maćka przetrwa próbę sił? I jaką rolę pełni dziewczynka ze starej wyblakłej fotografii?

  MISTRZOWSKIE POŁĄCZENIE POWIEŚCI OBYCZAJOWEJ I THRILLERA ZAPEWNIA LEKTURĘ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE EMOCJI OD PIERWSZEJ DO OSTATNIEJ STRONY!

  Wybrane bestsellery

  O autorze ebooka

  Magdalena Witkiewicz jest polską pisarką, znaną z kilkunastu powieści, w których w lekki sposób mówi o sprawach trudnych. Urodziła się w 1976 r. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Swoją pierwszą książkę zaczęła pisać podczas urlopu macierzyńskiego. Przez długi czas prowadziła firmę marketingową, a w wolnych chwilach, czyli głównie wtedy gdy dzieci szły spać siadała do pisania. Teraz jej zawodowe życie to głównie książki i spotkania autorskie. Jej powieści są pełne ciepła, humoru i optymizmu. Odnoszą niemałe sukcesy na rynku wydawniczym. Autorka podejmuje przeróżne tematy. Jak sama przyznaje ogromnym wyzwaniem było dla niej napisanie powieści erotycznej. Długa zastanawiała się nad decyzją. W końcu się zgodziła i dzięki temu powstała Szkoła dla żon, która szybko osiągnęła status bestsellera. Jej książki cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ukazały się na Litwie, w Wietnamie, a także w Stanach Zjednoczonych. Prywatnie Magdalena Witkiewicz mieszka w Gdańsku z mężem, dwójką dzieci i kotem Puszysławem.

  Magdalena Witkiewicz, Stefan Darda - pozostałe książki

  Filia - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint