ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Busem przez Świat. Ameryka za 8 dolarów

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Karol Lewandowski
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo SQN
  Ocena:
  5.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  336
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Czytaj fragment
  Totalna jazda bez trzymanki!
   
  USA, Kanada i Meksyk za osiem dolarów dziennie. Trzy miesiące, sześcioro przyjaciół i jeden rozklekotany samochód. Dla ekipy Busem Przez Świat nie ma rzeczy niemożliwych! 
   
  Starcie z gangiem, hamburgery z aligatora, indiańskie legendy, miasteczka widma przy Route 66. Magia Yellowstone, dzień w Dolinie Śmierci, miejskie wędrówki śladami filmów Tarantino. Awaria na spalonym słońcem pustkowiu i lekcje paddleboardingu. Przyjacielskie pogawędki z Tomaszem Adamkiem i Hardkorowym Koksem. I konfrontacja z tajemniczym stalkerem.
   
  Karol, Ola, Wojtek, Paziu, Kuba i Piotrek przeżyli znacznie więcej. Zapnijcie pasy, bo będzie się działo!
   
  ***
   
  Książkę przepełnia ekscytacja nadchodzącymi przygodami, szczera radość wypływająca z ich przeżywania i dobry humor. Udziela się to również czytelnikowi.
  Katarzyna Rojek, „Poznaj Świat”
   
  Śladami marzeń można podróżować różnie, ale przygoda ekipy Busem Przez Świat jest odważna, inspirująca, ciekawa i zawsze radosna!
  Basia Meder, podróżniczka, autorka książek „Babcia w Afryce” i „Babcia w pustyni i w puszczy”, laureatka nagrody Travelery 2010
   
  Młodość, fantazja i zaspokojona potrzeba bycia w drodze, czyli podróż w konwencji: to, co najważniejsze w życiu, zrób przed trzydziestką. Pochwała optymizmu i jeszcze jeden mocny argument za tym, że „nie da się” to tylko przesąd.
  Piotr Tomza, autor „Afryki Nowaka”
   
  Ta książka to znakomity pierwszy krok i świetna mobilizacja do odbycia własnej przygody życia, która jest na wyciągnięcie ręki. 
  Dawid Muszyński, „EGO Magazine”
   
  Po przeczytaniu „Busem przez świat. Ameryka za osiem dolarów” miałam wyrzuty sumienia, że nadal siedzę w domu, choć w moim portfelu jest równowartość 16 dolarów. 
  Anna Misztak, redaktor naczelna lubimyczytac.pl

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint