ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

    Burz Niszcz Zmieniaj. Jeżeli tego nie zrobisz, zrobi to ktoś inny

    (ebook) (audiobook) (audiobook)
    Autor:
    Łukasz Kuciński
    Burz Niszcz Zmieniaj. Jeżeli tego nie zrobisz, zrobi to ktoś inny Łukasz Kuciński - okładka ebooka

    Burz Niszcz Zmieniaj. Jeżeli tego nie zrobisz, zrobi to ktoś inny Łukasz Kuciński - okładka ebooka

    Burz Niszcz Zmieniaj. Jeżeli tego nie zrobisz, zrobi to ktoś inny Łukasz Kuciński - okładka audiobooka MP3

    Burz Niszcz Zmieniaj. Jeżeli tego nie zrobisz, zrobi to ktoś inny Łukasz Kuciński - okładka audiobooks CD

    Wydawnictwo:
    The Black Horse
    Ocena:
    Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
    Czas nagrania:
    1 godz. 10 min.
    Czyta:
    Łukasz Kuciński
     
    Audiobook w mp3
    Ten audiobook to rozkład jazdy kreatywnego menedżera.
     

    Kreowanie nowej rzeczywistości to dzisiaj jedna z najważniejszych umiejętności menedżerskich.
    „Nie płacą nam za czytanie i podpisywanie umów i innych dokumentów, lecz za poszukiwanie i znajdowanie nowych rozwiązań, które pozwolą firmom przyspieszyć i stawać się jeszcze bardziej konkurencyjnymi.” – twierdzi autor.

    Wieczne zmiany to codzienność menedżerów. Żeby funkcjonować i przetrwać w przedsiębiorstwie, nie wystarczy podążać za rzeczywistością. Trzeba wychodzić jej naprzeciw i mierzyć się z nią, czasem wygrywając, a czasem przegrywając. Ale w obu przypadkach trzeba mieć wielką odwagę do działania.

    Jeżeli Ty czegoś nie zmienisz, to nie wykluczone, że firma zmieni Ciebie na kogoś innego, kto jest odważniejszy i szybciej będzie wprowadzać zmiany.

    Zmiany mogą dotyczyć wielu obszarów działania przedsiębiorstwa:

    • techniki i technologii,
    • procesów,
    • struktury,
    • strategii,
    • kultury,
    • ludzi.

    Wdrażanie zmian to niezwykle skomplikowany i długotrwały proces, w którym nie można pominąć żadnego etapu. Inaczej wprowadzanie jakichkolwiek zmian może się nie udać.

    Łukasz Kuciński opowiada o tym, co to jest „ślepota nawykowa” i jak destrukcyjnie wpływa ona na każde przedsiębiorstwo. Dowiemy się również, jak zasiać proces destrukcyjny w firmie i rozpocząć proces zmian nawet wtedy, kiedy wszystkim brakuje do tego odwagi.

    Niektórych zmian nie da się wprowadzić łagodnie. Z różnych względów zarządy firm nie są zainteresowane zmienianiem. Stąd hasło autora Burz, Niszcz, Zmieniaj. Bo jeżeli tego nie zrobisz, zrobi to ktoś inny.
    A przecież najbardziej cenionymi dzisiaj ludźmi w tym zwariowanym świecie konkurencyjnej gospodarki są menedżerowie, którzy potrafią odnajdować szanse na rozwój i błyskawicznie dostosowują siebie oraz firmy do nadchodzących sytuacji.
    Dowiedz się więc. Co i jak zrobić, aby zmieniać i nie dać się wymienić.

    Wybrane bestsellery

    O autorze ebooka

    Łukasz Kuciński — właściciel firmy szkoleniowej Biznes Plus oraz Prezes Zarządu AMS PRESTIGE – Akademia Menedżera Sprzedaży. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w firmach o zróżnicowanym profilu działania. Do 2011 roku Dyrektor Działu Nauczania Języków Obcych w Wydawnictwach Szkolnych i Pedagogicznych. Współtwórca koncepcji CGT (Corporate Global Thinking) — metody kreatywnego rozwiązywania problemów w przedsiębiorstwach. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu zarządzania, sprzedaży, marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem efektywnych strategii komunikacyjnych opartych na analizie osobowości zawodowej, innowacji w zarządzaniu oraz marketingu 4.0. Twórca autorskiego programu studiów podyplomowych na kierunku Akademia Menedżera Sprzedaży w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy, Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, wykładowca oraz koordynator bloku Marketing i Sprzedaż na Studiach MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy i Toruniu/Franklin University Columbus/Ohio. Członek Komisji Sędziowskiej w prestiżowym konkursie PNSA (Polish National Sales Awards) dla wszystkich osób związanych zawodowo ze sprzedażą i zarządzaniem sprzedażą. Organizator wielu konferencji na temat sprzedaży i przedsiębiorczości w ramach programu Łódź Przedsiębiorcza oraz Kujawy Przedsiębiorcze. Prelegent i mówca na ogólnopolskich konferencjach z cyklu Nowoczesne Techniki Sprzedaży. Autoryzowany partner systemu wspomagającego Zarządzanie Zasobami Ludzkimi — Badania Facet5 do diagnozowania osobowości zawodowej. Autor bloga o sprzedaży, zarządzaniu i marketingu oraz wielu publikacji na temat zarządzania.

    Zamknij

    Wybierz metodę płatności

    Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint