Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Biała izba (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Monika Gałgan
  Okładka książki/ebooka Biała izba

  Okładka książki Biała izba

  Okładka książki Biała izba

  Okładka książki Biała izba

  Wydawnictwo:
  Novae Res
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  132
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Amanda nie potrafi zaakceptować rzeczywistości w jej prawdziwym kształcie. Wszystko, czego dowiadujemy się o tej młodej dziewczynie, o emocjach, wrażeniach, doświadczeniach, wspomnieniach, ukazuje jej własna perspektywa – często mroczna i wykrzywiona niczym odbicie w popękanym zwierciadle. Do pewnego momentu wszystko wydaje się jednak tylko nieco zagmatwaną historią życia uczennicy, a następnie studentki.

  Zachowanie Amandy staje się coraz dziwniejsze. Widzi i słyszy rzeczy, których nikt inny nie jest w stanie dostrzec, a w dodatku całkowicie traci wspomnienia z dzieciństwa. Pewnego dnia na pogrzebie zostaje wyproszona z kościoła, ponieważ zaczyna się głośno śmiać.

  Powoli zastanawia się, czy wszystko, czego doświadcza, jest rzeczywiste…

  Dlaczego jej matka jest tak bardzo nadopiekuńcza, a ojciec zamknięty w sobie? Co kryje się pod tajemnicą tych wszystkich wydarzeń? Co tak naprawdę dzieję się w życiu Amandy?

  Książka tajemnicza, niepokojąca, zaskakująca.


  Chciałam położyć się na łóżku. Gdy na nie spojrzałam – leżał tam on. O, Boże!
  Na początku myślałam, że jest martwy. Leżał nieruchomo, a jego oddech był niewyczuwalny. Dopiero kiedy zbliżyłam się i nastawiłam policzek, można było poczuć delikatne źródło ciepła. Pojawił się po tylu latach… Nic się nie zmienił. Patrzyłam na niego i wyobrażałam sobie nasze spotkania przez ten cały zmarnowany czas. I znów myślałam, że jest mężczyzną mojego życia. Że mnie odnalazł. Że mnie kocha. Darek.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności