ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Anders Morderca i przyjaciele (oraz kilkoro wiernych nieprzyjaciół) (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Jonas Jonasson
  Wydawnictwo:
  WAB
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  309
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Autor bestsellerów Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął oraz Analfabetka, która potrafiła liczyć powraca z nową, jeszcze bardziej zdumiewającą powieścią!

  Johan Andersson zwany Andersem Mordercą niemal całe dorosłe życie przesiedział w więzieniu za rozboje. Kiedy w wieku pięćdziesięciu sześciu lat wychodzi na wolność pełen skruchy postanawia żyć jedynie z wymuszeń. Traf chce, że na jego drodze stają kobieta pastor i recepcjonista podrzędnego hotelu, gotowi pomóc mu rozkręcić działalność. Interes idzie jak z płatka, do czasu kiedy Anders doznaje religijnego objawienia. Sprawy między wspólnikami niecnego procederu komplikują się aż do granic absurdu.

  Oto przewrotna historia o ludzkiej naturze, szaleństwie mediów i religijnym fanatyzmie, czyli o współczesnym świecie, który jest jednym wielkim paradoksem.


  Jonas Jonasson (ur. w 1961 r.) - pochodzi ze szwedzkiego Växjö, studiował na uniwersytecie w Göteborgu, po studiach pracował jako dziennikarz, producent telewizyjny i właściciel firmy medialnej. Przeniósł się do Szwajcarii, w pobliże granicy z Włochami i tam napisał bestsellerową powieść pt. Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął, która stała się międzynarodowym bestsellerem, a w 2013 roku została przeniesiona na wielki ekran. Duży sukces odniosła również jego kolejna powieść Analfabetka, która potrafiła liczyć (W.A.B. 2015).

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności