ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Anatomia władzy (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autorzy:
  Eryk Mistewicz, Michał Karnowski
  Okładka książki/ebooka Anatomia władzy

  Okładka książki Anatomia władzy

  Okładka książki Anatomia władzy

  Okładka książki Anatomia władzy

  Wydawnictwo:
  Czerwone i Czarne
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  304
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  E-book nie zwiera fotokodów, jedynie wersja drukowna książki.

  Anatomia władzy to pierwsza książka wideo w Polsce. Książka do czytania i oglądania przez telefon komórkowy. Obok tekstu znajdują się małe kwadraciki. To fotokody. Potrafi je czytać każda komórka. Wystarczy najechać obiektywem komórki na fotokod i wyświetlą się na ekranie telefonu materiały filmowe.

  W ten sposób przenosimy się w gorącą atmosferę kampanii wyborczych, sporów PR-owców i ludzi marketingu. Możemy zobaczyć fragmenty przedwyborczych debat, o których rozmawiają autorzy książki. Wchodzimy za kulisy kampanii. Oglądamy wypowiedzi Aleksandra Kwaśniewskiego i Lecha Wałęsy, Silvio Berlusconiego, Janusza Palikota, Romana Giertycha i wielu innych.

  Trafiamy na obrady komisji hazardowej i komisji ds. Rywina. Oglądamy ustawki polityków z mediami Kazimierza Marcinkiewicza, Donalda Tusca, Nicolasa Sarkozy`ego, Baracka Obamy, Tony`ego Blaira i wielu innych. Poznajemy tajniki i najnowsze trendy w marketingu, Pr i komunikacji medialnej. Dowiadujemy się, jak przygotowywani są liderzy, aby porywać tłumy.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności