ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  4-godzinne ciało (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Timothy Ferriss
  Wydawnictwo:
  Laurum
  Ocena:
  4.5/6  Opinie: 4
  Stron:
  628
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi

  Gorący poradnik dla każdego 

  W tej książce absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie. 4 – godzinne ciało to spostrzeżenia setek najwybitniejszych sportowców i lekarzy oraz rezultaty wielu godzin przeróżnych eksperymentów. Tim Ferriss, autor bestsellerowej książki 4-godzinny tydzień pracy, szukał odpowiedzi na kluczowe pytanie: Spośród wszystkich czynników fizycznych, jakie najmniejsze zmiany mogą wywoływać najbardziej zauważalne skutki? Na wiele pytań znalazł odpowiedzi. Czy zastanawialiście się kiedyś jak schudnąć 10 kilogramów w ciągu 30 dni (bez ćwiczeń) na superprostej diecie Slow-Carb? Jak zapobiec przyrostowi tkanki tłuszczowej w okresach obżarstwa (Boże Narodzenie, święta, weekendy)? Jak zwiększyć redukcję tkanki tłuszczowej o 300% za pomocą kilku worków lodu? Jak Tim zapewnił sobie 15-kilogramowy przyrost mięśni w ciągu 28 dni, nie zażywając sterydów i spędzając w siłowni w sumie 4 godziny? Jak to zrobić, żeby spać tylko 2 godziny na dobę, a mimo to czuć się wypoczętym? Jak zapewnić kobiecie 15-minutowy orgazm? Jak trzykrotnie podnieść poziom testosteronu i podwoić liczbę plemników? Jak w ciągu 12 tygodni zwiększyć pokonywany dystans z 5 kilometrów do 50 kilometrów? Jak wyleczyć trwałe urazy? Co zrobić, żeby po upływie 6 miesięcy podnosić nawet 75 kilogramów więcej? Jak sfinansować sobie wakacje na plaży, odbywając jedną wizytę w szpitalu? Wystarczy tylko przeczytać powyższe pytania by rozbudzić w sobie ciekawość. Odpowiedzi nie musimy daleko szukać. 4 – godzinne ciało to fascynująca i niezwykle przyjazna lektura. 

  (…) Wiosna 2007 roku była niesamowitym okresem w moim życiu.
  Moja pierwsza książka, odrzucona pierwotnie przez dwudziestu sześciu spośród dwudziestu siedmiu wydawców, którym ją proponowałem, właśnie trafiła na listę bestsellerów „The New York Times” i zmierzała na jej szczyt, na który dotarła kilka miesięcy później. Nikogo to nie zaskoczyło tak bardzo, jak mnie samego.
  Pewnego pięknego ranka w San Jose odbyłem swój pierwszy poważny wywiad telefoniczny dla mediów, prowadził go Clive Thompson z czasopisma „Wired”. W trakcie rozmowy poprzedzającej sam wywiad, przeprosiłem, że mój głos brzmi tak, jakbym był na haju. Byłem na haju. Właśnie skończyłem 10-minutowy trening, przed którym wlałem w siebie podwójne espresso na pusty żołądek. Prowadziłem właśnie nowy eksperyment – dzięki dwóm takim sesjom tygodniowo chciałem obniżyć odsetek tkanki tłuszczowej w moim organizmie do jednocyfrowej wartości.
  Clive chciał ze mną rozmawiać o e-mailach i stronach internetowych, takich jak Twitter. Zanim zaczęliśmy, w ramach nawiązania do wcześniejszego treningu, zażartowałem, że najpoważniejsze obawy współczesnego człowieka w istocie sprowadzają się do dwóch spraw: nadmiaru wiadomości e-mailowych oraz nadwagi. Clive roześmiał się i przyznał mi rację. Potem przeszliśmy do rzeczy (…)

                                                                                                Fragment książki

  O autorze

  Tim Ferriss - to według dziennika „New York Times” „skrzyżowanie Jacka Welcha z buddyjskim mnichem”. Magazyn „Fast Company” uznał go za jednego z „najbardziej innowacyjnych biznesmenów”. Był wczesnym inwestorem i doradcą w znanych firmach (takich jak Uber, Facebook, Twitter, Alibaba i innych). Ze względu na ogromną popularność jego podcastu Tim Ferriss Show (ponad 200 milionów pobrań) magazyn „Observer” i inne redakcje uznały go za odpowiednik Oprah Winfrey w segmencie audio.

  Napisał książki: 4-godzinny tydzień pracy, 4-godzinne ciało, 4 godziny, by zostać mistrzem i Narzędzia tyta

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint