Majówka za pasem, a tymczasem pora na rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu :) Zajączek odpoczął po świętach, po czym przyjrzał się prośbom, które muMajówka za pasem, a tymczasem pora na rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu :) Zajączek odpoczął po świętach, po czym przyjrzał się prośbom, które mu nadesłaliście. Myślał, analizował, oglądał, czytał, zastanawiał się... no i w końcu wszystko sobie wyklarował!

 

 

Najchętniej to chciałby podarować nagrodę każdemu, bo cieszy go każdy przejaw miłości do książek i czytania. Spogląda na czytniki, które dla Was przygotował...no i niestety, jak były trzy, tak są trzy, i ani jednego więcej! A niech to! - wzdycha, ale jednocześnie wie, że te trzy, które ma, trafią w naprawdę kochające ręce. Czuje to w swoich długich uszkach! Wie też, że wszyscy bez wyjątku baardzo się postarali i przyjemnie było czytać każdy list, wiersz czy oglądać rysunki. Nawet szepnął nam na ucho, że jest mu niezmiernie miło, że dziękuje za wszystkie te oferowane marchewki i inne smakowitości....i w sumie to chyba wstydliwy i emocjonalny z niego zwierz, że aż tak chwyciły go za serducho te prośby! Kazał podziękować każdemu, kto wziął udział w wielkanocnym konkursie - za całe Wasze zaangażowanie!  No więc przekazaliśmy Wam teraz to wszystko słowo w słowo i przysięgamy - tak było, to wszystko słowa Zajączka! :)   

Z ogromną radością przekazujemy też, kogo Zajączek wybrał jako zwycięzców! :)

 

🏆  1 miejsce :: Pocketbook Touch HD 3 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl

Otrzymuje  Agata Moryson - Zajączek aż przebiera nóżkami na myśl, ile z tych podróży i chwil z książką nazbiera się przeczytanych ebooków! Gratulujemy! :) 

 

🏆 2. miejsce :: Pocketbook Touch Lux 5 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl

Otrzymuje Iga J. - Zajączek docenił komiksową kreskę, Gratulujemy! :)

 

🏆  3. miejsce :: Pocketbook Basic Lux 3 + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl

Otrzymuje Patrisz Ja - Zajączek też z każdą otwartą stroną przenosi się w świat przygód i podróży po światach! Gratulujemy! ;)    Wszystkim bez wyjątku dziękujemy za udział i włożenie serca w zgłoszenia ;) Zwycięzców bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres ebookpoint@ebookpoint.pl lub w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku,  abyśmy mogli wysłać nagrody. Mamy nadzieję, że widzimy się w kolejnych konkursach. Śledźcie nas na bieżąco!   Duuużo słoneczka na nadchodzącą majówkę!