Mamy przyjemność poinformować, że elektroniczna wersja polskiego, bestsellerowego wydania The Smashing Book #2  jest już dostępna w ebookpoincie! Z

Mamy przyjemność poinformować, że elektroniczna wersja polskiego, bestsellerowego wydania The Smashing Book #2  jest już dostępna w ebookpoincie! Z tej okazji mamy dla Was 10 kuponów rabatowych obniżających cenę tego ebooka o 30%! Przepustka do zniżki: hasło: SMASHING wpisane w rubrykę na kupon rabatowy!         Kilka słów na temat:

Zachowanie równowagi i staranne zaplanowanie sprawią, że projekt będzie wyjątkowo komunikatywny, a po latach nadal zdoła pełnić swoją funkcję. Projektant musi świadomie posługiwać się wszystkimi środkami wyrazu. Jak więc tworzyć projekty ponadczasowe, perfekcyjnie dopasowane pod względem treści i formy?

"Sprawy powinny być tak proste, jak to możliwe, ale ani odrobinę bardziej." Albert Einstein

Zależności pomiędzy elementami projektu powstają na wielu różnych płaszczyznach. Niektóre dotyczą fizycznych właściwości strony, inne należy rozważać w kategoriach filozofii czy kultury. Trzeba zawsze przemyśleć starannie wszelkie abstrakcyjne powiązania między formą a treścią, formą a kanwą lub kanwą a odbiorcą. Uważamy, że trzy z nich zasługują na szczególną uwagę, ponieważ pozwalają budować więź pomiędzy formą a treścią. To kontrast, przestrzeń i napięcie.

"Cała sztuka polega na określeniu zależności. Cała. Projektowanie to zależności. Projektowanie to zależności łączące treść z formą…" Paul Rand

Smashing Magazine to marka znana w branży webowej na całym świecie. Profesjonalny blog o technologiach i projektowaniu stron, oferujący setki merytorycznych i aktualnych artykułów opartych na realnych przykładach, podbił serca milionów użytkowników. Pierwsza część "Smashing Book" zdobyła wyjątkowe uznanie i popularność!

Ta książka to zbiór praktycznych projektów, prześwietlonych pod względem użyteczności, designu i programowania. Dziewięć genialnych rozdziałów zawiera wiedzę ważną dla każdego projektanta stron internetowych i aplikacji na urządzenia mobilne.

Poznacie zasady, jakich powinni przestrzegać graficy, najlepsze sposoby na przygotowanie prototypów stron WWW oraz możliwości CSS3 w zakresie typografii. Dowiecie się, jak powinien wyglądać porządny sklep internetowy, aby osiągnąć murowany sukces w sieci, oraz jak zachęcić użytkowników do klikania we właściwych (z Waszego punktu widzenia!) miejscach. Zrozumienie swoich użytkowników, wygodne rozwiązania o których wcześniej nawet nie pomyśleliście, nagle staną się oczywiste!

 

Inspiracji... życzy redakcja ebookpoint.pl