Ebookpoint właśnie staje się nastolatkiem! :) W tym roku obchodzimy nasze 11. urodziny - impreza jak zwykle zapowiada się hucznie, nie mogliśmy też zapomnieć o konkursie z ekstra nagrodami. W tym roku naprawdę będzie o co zawalczyć - dołączysz do zabawy i dasz sobie szansę na wygraną?Jesteśmy naprawdę mega podekscytowani, mogąc dzielić się z Wami tym imprezowym nastrojem :) Właśnie mija 11 lat, odkąd jesteśmy z Wami i staramy się poszerzać czytelnicze horyzonty. Jeszcze tnie tak dawno pisaliśmy artykuł na 10. urodziny, wspominając naszą historię i to, jak wyglądała nasza księgarnia gdy powstawała - a tu już kolejny rok zleciał! Kto jest z nami od początku? Jakie były pierwsze ebooki, które kupiliście na Ebookpoint.pl? 

 

Urodzinowy szał - złap darmowe ebooki

Cieszymy się, mogąc być z wami i rozwijać książkowe pasje. Miło nam też widzieć, że dostarczamy Wam książkowych inspiracji, pomagamy zrelaksować się z książką lub ebookiem oraz poznać najciekawsze nowości.  Jak co roku, przygotowaliśmy więc mnóstwo atrakcji dla każdego mola książkowego! Chcemy jak najlepiej uczcić te 11 lat - może zaczniemy od małego ebookowego prezentu dla Ciebie? ;) 
Właśnie rozpoczęło się odliczanie do wielkiego urodzinowego party! Impreza startuje już 3 listopada, tymczasem my przygotowaliśmy prezent - złap dla siebie ebooka całkowicie ZA DARMO! :) 🎁 

Jak zgarnąć takiego ebooka za darmo? To bardzo proste, najpierw wejdź TUTAJ >>, a następnie wprowadź w odpowiednie pole swój adres mailowy. Zatwierdź - ujrzysz wówczas planszę z ebookami do wyboru - wybierz tego, który interesuje Cię najbardziej i dodaj go do swojej biblioteczki. Tadaam - już możesz pobierać ebooka ze swojego konta i zabierać się za czytanie ;) 

Nie zapomnij o głównej imprezce - od 3 do 5 listopada baw się z nami, korzystając z ekstra promocji na ebooki, audiobooki, książki drukowane oraz kursy video. 

Ale zanim zagłębisz się w lekturze, koniecznie weź udział w konkursie, który przygotowaliśmy. Jak już wspomnieliśmy, jest o co walczyć!


#11stkaEbookpoint - zgarnij czytnik Pocketbook i inne czytelnicze gadżety
 

Musimy przyznać, że zeszłoroczny konkurs na najlepsze opowiadane przeszedł nasze oczekiwania - świetnie się czytało wszystkie prace! Długo myśleliśmy, jakie zadanie skonstruować w tym roku, by pobudzić nieco kreatywność naszych Czytelników, aż w końcu mamy to! Jak wziąć udział w konkursie? Konkursowi patronują w tym roku Pocketbook oraz Różowa Design.  Co zrobić, by wygrać? Czytaj!
 


Z rozrzewnieniem wspominamy, czym każdy z nas zaczytywał się w wieku 11 lat. Dla jednych był to Harry Potter, dla innych Jeżycjada, Ania z Zielonego Wzgórza, Astrid Lindgren lub książki Hanny Ożogowskiej. A Ty? Co czytało się u Ciebie, gdy miałeś/aś 11 lat? Jakie książki pamiętasz z domu z tych czasów?

W kreatywny sposób PRZEDSTAW NAM ALTERNATYWNE ZAKOŃCZENIE swojej ulubionej książki z młodości. 😊


Zostawiamy Ci pole do popisu – zrób filmik, narysuj coś, zrób kolaż, napisz porywające i nostalgiczne opowiadanie – technika absolutnie dowolna 😉 Pobudź swoją wyobraźnię! Chcemy przenieść się w czasie młodzieńczych zaczytanych dni. Pamiętaj, by jednym z elementów Twojego zgłoszenia był hasztag #11stkaEbookpoint.

Rozpal kreatywność i daj czadu w komentarzu do tego wpisu :)
Na zgłoszenia czekamy do 20.11.2022. Nie zapomnij o hasztagu #11stkaEbookpoint!

Na trójkę zwycięzców czekają:

🏆 1 miejsce :: Pocketbook Era + etui na książki RóżowaDesign + torba bawełniania + bon o wartości 300 zł do księgarni ebookpoint.pl 
🏆 2. miejsce :: Pocketbook Touch HD3 + etui na książki RóżowaDesign + torba bawełniania + bon o wartości 200 zł do księgarni ebookpoint.pl 
🏆 3. miejsce :: Pocketbook Touch HD3 + etui na książki RóżowaDesign + torba bawełniania + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl 

Dodatkowo 7 kolejnych wyróżnionych uczestników otrzyma po jednej bawełnianej torbie.

Pełny regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ >>
 


Nie możemy się doczekać, aż zaczniemy przeglądać Wasze zgłoszenia! Wszystkim życzymy powodzenia i jeszcze raz powtarzamy: wpadajcie na 11. urodziny Ebookpoint! :) 🎂🥳