ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Paweł Zakrzewski - książki

  Lista Kafelki

  Wszystkie
  Data wydania
  Darmowa dostawa za 0 zł

  Paweł Zakrzewski — utytułowany Adobe Certified Expert i pierwszy w Polsce Adobe Certified Instructor (od 2005 roku). Nie można trafić lepiej — to prawdziwy specjalista w zakresie DTP, grafiki komputerowej, HTML5, CSS3 oraz tworzenia publikacji na urządzenia mobilne. Od ponad piętnastu lat prowadzi wykłady i szkolenia komputerowe dla firm oraz osób prywatnych. Jako jeden z nielicznych posiada prestiżowy tytuł Adobe Community Professional. Specjalizuje się w tematyce Adobe i jest ekspertem w zakresie użycia pakietu Adobe Creative Cloud. Autor artykułów prasowych i książek wydanych nakładem wydawnictwa Helion, a także twórca aplikacji na iPada.

  Prowadzi własną firmę — G-media — która specjalizuje się w tworzeniu drukowanych oraz interaktywnych form reklamowych, stron WWW, aplikacji na tablety i telefony komórkowe.

  Entuzjasta pracy, ale też aktywnego wypoczynku. Sportowiec ekstremalny, biega w ultramaratonach górskich, startuje w zawodach triatlonowych, gra w tenisa i... gra na gitarze legendarne rockowe i metalowe riffy. Wiele pasji, wiele działań i wiele myśli — jednocześnie!

  „Jak skończyć swoją pracę szybko, nie robiąc w zasadzie nic wielkiego? Wszystko jest możliwe! Zatem do dzieła!”

  więcej »
  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint