ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Wydawnictwo Publicat - ebooki

  Lista Kafelki

  Wszystkie
  Popularność
  Darmowa dostawa za 0 zł
  Wydawnictwo Publicat - ebooki

  Wydawnictwo Publicat specjalizuje się w książkach poradnikowych, popularnonaukowych i krajoznawczych. Wszystkie charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym i atrakcyjną szatą edytorską (trwała oprawa, papier i druk wysokiej jakości).

  Dzięki poradnikom, pełnym praktycznych wskazówek kulinarnych, ogrodniczych czy dotyczących zdrowia i urody, życie codzienne staje się prostsze. Oferujemy również tytuły które pomagają realizować pasje i rozwijać zainteresowania.

  Książki popularnonaukowe wspomagają szkolną edukację. Ilustrowane encyklopedie i leksykony tematyczne, pisane przez specjalistów z różnych dziedzin, zapewniają łatwy dostęp do wiadomości z zakresu historii, literatury i nauk przyrodniczych.

  Publikacje krajoznawcze i przewodniki pozwalają zaplanować podróże po Polsce, Europie i świecie. Bestsellery ostatnich lat to: „Czy wiesz co jesz” Katarzyny Bosackiej i Małgorzaty Kozłowskiej-Wojciechowskiej, „Słownik przysłów. Przysłownik” Katarzyny Kłosińskiej, "Kuchnia polska. 1001 przepisów" Ewy Aszkiewicz i „Mamma Mia" Cristiny Bottari. Prawdziwa kuchnia włoska”.

  Więcej »
  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint