ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Złapać milionera (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Max Monroe
  Wydawnictwo:
  Filia
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  552
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Długo nie dostrzegał jaka jest piękna

  Randki w ciemno? Portale randkowe? Szybkie randki? Ona przerobiła już wszystko.
  Georgia Cummings nie ma szczęścia w umawianiu się z facetami, a Internet wcale jej w tym nie pomaga. Georgia pracuje w Brooks Media i o wirtualnych poszukiwaniach drugiej połówki wie już wszystko. Mimo, że bardzo by chciała nie potrafi znaleźć wyjścia z tego dziwacznego, alternatywnego wszechświata, w którym panowie uważają zdjęcie swojego przyrodzenia za świetną alternatywę dla rozmowy. Jeszcze raz ktoś przyśle jej dwuznaczną fotkę i skreśli mężczyzn na dobre... Kline Brooks jest jej szefem. Dla swoich pracowników jest przyjazny, ale zdystansowany. Jest również uosobieniem niegrzecznego milionera – ma ciemne, krótkie włosy, kaloryfer jak Cristiano Ronaldo i zabójczy uśmiech. Mimo, że Georgia jest świetną pracownicą do tej pory nie zwracał na nią uwagi. Nigdy nie zauważał jaka jest piękna. Aż do teraz. Czy niedostępny Kline Brooks wykona pierwszy krok?

  (…) Uwielbiałam swoją pracę. Uwielbiałam wypełniać obowiązki, gdy już do niej dotarłam. Jedyny problem leżał w tym, że z żalem opuszczałam łóżko. Nie byłam rannym ptaszkiem. Moje ciało wolało budzić się we własnym tempie. Dlatego wielokrotnie wciskałam drzemkę w dzwoniącej komórce, wykorzystując czas do maksimum.

  Każdy mój dzień był jak wyścig z czasem, a dzisiejszy wcale nie stanowił wyjątku.

  Znalazłam wolne miejsce naprzeciw trzydziestokilkuletniego faceta w czerwonej flanelowej koszuli, włóczkowej czapce i z kościami policzkowymi, które zawstydziłyby nawet Dawidadłuta Michała Anioła.

  Czytał książkę Seks, prochy i czekoladowe płatki śniadaniowe: Manifest niskiej kultury napisaną przez Chucka Klostermana.

  Znałam ją. Miałam tę przyjemność, studiując nauniwersytecie w Nowym Jorku. Był to ręcznie spisany obraz popkultury, odnoszący się mniej więcej do wszystkiego, co miało znaczenie dla młodych ludzi. Seriale, porno, kocięta,Gwiezdne Wojny – rzućcie czymś, Klosterman z pewnością to omówił. Jego dowcipne spojrzenie na amerykańską kulturę masową miało być ironicznym przedstawieniem egzystencjalizmu, jednak nie powiedziałabym, żeby zbadał dogłębnie którykolwiek z tematów, co zapewne stanowiło powód, dla którego książka pozostawiła mnie z plastikowym posmakiem w ustach (…)

                                                                                                            Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności