ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Zaufanie działa!

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autorzy:
  Ken Blanchard, Cynthia Olmstead, Martha Lawrence
  Zaufanie działa! Ken Blanchard, Cynthia Olmstead, Martha Lawrence - okładka ebooka

  Zaufanie działa! Ken Blanchard, Cynthia Olmstead, Martha Lawrence - okładka ebooka

  Zaufanie działa! Ken Blanchard, Cynthia Olmstead, Martha Lawrence - okładka audiobooka MP3

  Zaufanie działa! Ken Blanchard, Cynthia Olmstead, Martha Lawrence - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  120
  Czas nagrania:
  2 godz. 37 min.
  Czyta:
  Janusz German
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi
   
  Audiobook w mp3

   Jak zdobyć zaufanie i je utrzymać?

   
  W tej książce, opracowanej na podstawie popularnego programu szkoleniowego Trust Works!, autor światowych bestsellerów i guru zarządzania, Ken Blanchard, wykorzystując swoją ogromną wiedzę i wnikliwość, zwraca swoją uwagę na jedną z najbardziej złożonych kwestii, która ma wpływ na wszystkie obszary życia – zaufanie.
   
  W książce Zaufanie – to naprawdę działa!Ken Blanchard wykorzystuję prostą opowieść o zwierzętach: psie, kocie i mądrej papudze, do pokazania, w jaki sposób można lepiej porozumiewać się z innymi. Proponuje model budowy zaufania ABCD i pokazuje, w jaki sposób za jego pomocą można rozwiązać takie problemy, jak:
   
      niskie morale,
      brak komunikacji,
      brak odpowiedniej reakcji na problemy,
      dysfunkcyjne przywództwo.
   
   
   
  W dzisiejszym, mocno spolaryzowanym społeczeństwie budowa i utrzymanie zaufania stały się niezwykle istotne. W książce Zaufanie – to naprawdę działa! prostym językiem opisane zostały umiejętności niezbędne do tego, by konflikt zamienić w pokój i współpracę, co w rezultacie pomoże nam wszystkim pracować wydajnie w harmonii z innymi.
   
  Recenzje
   
  „Wyjątkowa! W świecie, w którym nie zawsze można polegać na innych, ta książka pokazuje, jak rozpoznać zachowania niszczące zaufanie oraz te, które zwiększają to zaufanie”.
   
  — dr Phil McGraw, autor bestsellera Life Code, który znalazł się na pierwszym miejscu listy bestsellerów „New York Timesa”, i gospodarz programu Dr Phil
   
   
   
  „Nie ma nic ważniejszego od budowy zaufania – bez niego nigdy nie osiągniemy naszych celów. Ta niewielka, ale niezwykle wnikliwa książka może pomóc ci zrealizować wielkie rzeczy”.
   
  — Stedman Graham, prezes i dyrektor naczelny S. Graham &Associates, a także autor książki Identity: Passport to Freedom
   
   
   
  „Aby zrealizować swoje marzenia, najpierw trzeba nauczyć się ufać samemu sobie, a następnie zainspirować innych, by nam ufali. W tej książce opisano prostym językiem, jak to zrobić. Przeczytaj ją!”
   
  — Anthony Robbins, przedsiębiorca, strateg i autor książek
   
  Obudź w sobie olbrzyma oraz Nasza moc bez granic
   
   
   
  „Bez zaufania nie można wygrać w relacjach, w biznesie lub w kwestiach pieniędzy. Musisz mieć zaufanie do swojego małżonka lub małżonki, do swojego zespołu, a oni z kolei muszą ufać, że zrobisz to, co obiecasz. W tej książce Ken Blanchard pokazuje nam sposób, w jaki można zbudować i utrzymać zaufanie, dzięki czemu będziesz zawsze wiedział, kiedy je masz, a kiedy nie”.
   
  — Dave Ramsey, autor bestsellerów z listy „New York Timesa” i gospodarz ogólnokrajowych programów radiowych
   
   
   
  „Jestem zagorzałym fanem tej książki! Model ABCD jest prosty, łatwy do zapamiętania i niezwykle praktyczny”.
   
  — GarryRidge, dyrektor generalny firmy WD-40 i współautor książki Jak zwyciężać w pracy

  Wybrane bestsellery

  O autorach ebooka

  Dr Ken Blanchard jest jednym z najbardziej wnikliwych i wpływowych autorów w dzisiejszym świecie biznesu. Według "New York Timesa" to autor, którego książki sprzedają się najlepiej.

  Prowadzi znaną firmę szkoleniową i konsultingową Ken Blanchard Companies. Z jego usług korzystają największe światowe koncerny, m.in.: Procter & Gamble, BMW, American Express, Johnson & Johnson, Toyota i wiele innych.

  Miliony menedżerów w całych Stanach Zjednoczonych stosują jego metodę "zarządzania samym sobą w konkretnych sytuacjach".

  Cynthia Olmstead w 1987 roku założyła TrustWorksGroup i stała na jej czele aż do roku 2010, kiedy to firmę przejęło The Blanchard Companies. Jako ekspert z zakresu rozwoju grup doszła do wniosku, iż źródłem wielu problemów jest brak zaufania.

  Martha Lawrence była redaktorem wydawnictw Simon & Schuster i Harcourt. Obecnie jest redaktorem naczelnym w The Ken Blanchard Companies.

  Ken Blanchard, Cynthia Olmstead, Martha Lawrence - pozostałe książki

  MT Biznes - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint