ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Zatrudnianie - wybierz najlepszą formę (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Justyna Broniecka - Klim
  Okładka książki/ebooka Zatrudnianie - wybierz najlepszą formę

  Okładka książki Zatrudnianie - wybierz najlepszą formę

  Okładka książki Zatrudnianie - wybierz najlepszą formę

  Okładka książki Zatrudnianie - wybierz najlepszą formę

  Wydawnictwo:
  The Black Horse
  Ocena:
  3.0/6  Opinie: 1
  Czas nagrania:
  1 godz. 23 min.
   
  Audiobook w mp3
  Twoja firma ciągle się rozwija i potrzebujesz nowych pracowników? Zastanawiasz się, która umowa da Ci najwięcej korzyści? A może po prostu gubisz się w gąszczu przepisów i nie wiesz czym się różnią?

  Posłuchaj nagrania Justyny Bronieckiej-Klim, znanej trenerki biznesu i właścicielki prężnie działających firm, stworzonego z myślą o przedsiębiorcach. Poznaj konkretne odpowiedzi na pytania, z czym wiąże się zatrudnienie pracowników w oparciu o umowę o pracę, czym charakteryzują się umowy cywilno-prawne oraz jak je od siebie odróżnić. Dowiedz się również, jakie są koszty związane z zatrudnieniem i jakie dokumenty musisz posiadać.

  Jest to krótki, 80 minutowy produkt szkoleniowy audio. Nie musisz więc słuchać wielogodzinnego audiobooka, zagłębiającego się w nieistotne szczegóły. Naszym celem jest zaserwowanie Ci skondensowanej wiedzy, gotowej do zastosowania w praktyce. Materiał jest podzielony na rozdziały, dzięki temu możesz przerwać audycje w każdej chwili i w prosty sposób wrócić do danej części. 

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint