ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Załącznik (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Rainbow Rowell
  Wydawnictwo:
  HarperCollins
  Ocena:
  5.5/6  Opinie: 2
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Niespełnione ambicje, a może coś zupełnie innego? 

  Załącznik autorstwa Raibow Rowell’a to napisana lekkim piórem, przewrotna książka, która z pewnością znajdzie zwolenników wśród wielbicieli powieści romantycznych. Są dwie kobiety i jest on, który nie może uwierzyć, że cała jego zawodowa aktywność, polega na czytaniu cudzych e-maili. Zgłaszając się na stanowisko „administratora bezpieczeństwa danych”, wyobrażał sobie, że będzie budował systemy zabezpieczeń i odpierał ataki hackerów – a nie pisał raport za każdym razem, gdy dziennikarz działu sportowego prześle koledze sprośny dowcip. No cóż, nie tak to miało wyglądać. Natrafiwszy na e-maile Beth i Jennifer, wie, że powinien wysłać im upomnienie. Ale ich pokręcona korespondencja na temat spraw osobistych bawi go i wciąga.  Kiedy sobie uświadamia, że zakochał się w Beth, jest już za późno, żeby tak po prostu nawiązać z nią znajomość.  Co miałby jej powiedzieć...? „To ja jestem tym facetem, który czyta twoje e-maile… i kocham cię?” 
  (…) – Lincoln, wyglądasz okropnie.
  – Dzięki, mamo. – Musiał uwierzyć jej na słowo. Nie patrzył tego dnia do lustra. Ani wczorajszego. Lincoln przetarł oczy i przeczesał palcami włosy, próbując je przygładzić… a może tylko przyklepać. Chyba powinien był uczesać się wieczorem po wyjściu spod prysznica.
  – Mówię poważnie, popatrz na siebie. I spójrz na zegar. Już południe. Obudziłeś się dopiero teraz?
  – Mamo, wychodzę z pracy po pierwszej w nocy.
  Ściągnęła brwi i podała mu łyżkę, jakby to miało w czymś pomóc.
  – Masz – powiedziała – zamieszaj fasolę. – Włączyła mikser i zaczęła przekrzykiwać jego warkot: – Wciąż nie rozumiem, co to za praca, której nie można wykonywać za dnia! Nie tak, kochanie, nie baw się! Zamieszaj porządnie! (…)
                                                                                                            Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint