ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Zabić Reagana (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Bill O'Reilly
  Wydawnictwo:
  Dom Wydawniczy REBIS
  Ocena:
  5.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  320
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Najbardziej oczekiwana z serii książek OReillyego i Dugarda!

  Zabić Reagana to opowieść o jednym z najbarwniejszych prezydentów Stanów Zjednoczonych, który żelaznej konsekwencji zawdzięczał karierę w filmie i polityce i który z żelazną konsekwencją przeciwstawiał się komunizmowi.

  Tymczasem historia, na którą Reagan wywarł ogromny wpływ, mogła wyglądać zupełnie inaczej. W marcu 1981 roku prezydent cudem uniknął śmierci postrzelony przez Johna Hinckleya zakochanego w młodziutkiej Jodie Foster. Po szybkim powrocie do pracy Reagan musiał się jednak zmagać z wielkimi problemami osobistymi, przeprowadzając reformy gospodarcze i równocześnie dążąc do obalenia żelaznej kurtyny.

  Ta książka to żywa, bogata i wciągająca historia człowieka, który w młodości uratował wielu ludzi i który na oczach całego świata - zamierzał robić to dalej.

  W październiku 2016 roku amerykańska stacja National Geographic Channel wyemitowała wyreżyserowany przez Roda Luriego film Killing Reagan na podstawie książki OReillyego i Dugarda.

  Tylko w ciągu pierwszych pięciu dni sprzedaży w USA kupiono 112 tysięcy egzemplarzy tej książki.

  W styczniu 2016 roku Zabić Reagana zajmowała pierwsze miejsce na liście bestsellerów New York Timesa w kategorii non-fiction.

  W październiku 2015 roku książka zajmowała szóste miejsce wśród wszystkich książek sprzedawanych w księgarni Amazon.

  Obok SPQR Mary Beard jedna z najlepszych nowych książek historycznych sieci Barnes&Noble.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności