Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Wiem o tobie wszystko (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Claire Kendal
  Okładka książki/ebooka Wiem o tobie wszystko

  Okładka książki Wiem o tobie wszystko

  Okładka książki Wiem o tobie wszystko

  Okładka książki Wiem o tobie wszystko

  Wydawnictwo:
  Muza SA
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  416
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  On jest wszędzie!

  Clarissa jest młodą, współczesną kobietą. Jedna niefortunna noc wypełniona zbyt dużą ilością alkoholu, definiuje jej życie na długi czas. Rafe na początku wydawał się miłym i intrygującym mężczyzną, jednak zaufanie mu okazało się ogromnym błędem. Nim się zorientowała, Clarrisa padła ofiarą koszmaru. Pod przykrywką płomiennego uczucia, mężczyzna zaczął coraz bardziej ją osaczać. Obsesyjnie zakochany śledził ją wszędzie: na uniwersytecie gdzie pracowała, w jej ulubionym sklepie z krawieckimi akcesoriami, na stacji kolejowej. Przysyłał prezenty, maile, smsy, listy z pogróżkami, grzebał w jej śmieciach. Wypełnił każdą przestrzeń jej życia. Stalking to coś co może przydarzyć się każdemu i dzieje się coraz częściej. To potworna kara pozbawienia wolności, w której więzieniem jest lęk. Nękanie i osaczanie ofiary budzi coraz większe obrzydzenie i bezsilność, a uzyskać pomoc jest bardzo trudno. Jest to problem, który wciąż budzi wiele kontrowersji. Książka Claire Kendall to szokująca opowieść o spirali strachu, która zaciska się coraz mocniej...

  To jesteś ty. Oczywiście, że ty. To zawsze jesteś ty. Ktoś mnie dogania, wtedy się odwracam i widzę ciebie. Wiedziałam, że to będziesz ty, a jednak tracę równowagę na zamarzniętym śniegu. Podnoszę się chwiejnie. Na pończochach widać plamy wilgoci. Rękawiczki mam przemoczone.

  W tak lodowaty poranek każdy rozsądny człowiek siedziałby w domu, gdyby miał wybór, ale nie ty. Ty jesteś na dworze, wyszedłeś się przejść. Wyciągasz ręce, by mnie podtrzymać, pytasz, czy nic mi nie jest, ale odsuwam się od ciebie, nie tracąc ponownie równowagi.

  Zdaję sobie sprawę, że musiałeś mnie obserwować, odkąd wyszłam z domu. Nie mogę się powstrzymać przed zadaniem ci pytania, co tu właściwie robisz, choć wiem, że nie udzielisz prawdziwej odpowiedzi.

  Twoje powieki znów drgają. Jak zawsze, gdy jesteś zdenerwowany.

  Po prostu przechodziłem, Clarisso.

  Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności