Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  W Japonii, czyli w domu (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Rebecca Otowa
  Okładka książki/ebooka W Japonii, czyli w domu

  Okładka książki W Japonii, czyli w domu

  Okładka książki W Japonii, czyli w domu

  Okładka książki W Japonii, czyli w domu

  Wydawnictwo:
  Świat Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  192
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Ebook

  23,90 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

  Przenieś na półkę

  Obowiązkowa lektura dla wszystkich interesujących się japońską kulturą

  The Japan Times

  Wyobraźcie sobie, jakby to było zamieszkać w Japonii, pozostawiając za sobą wszystkich i wszystko, co dawniej było wam bliskie.

  "W Japonii, czyli w domu" to historia Amerykanki, która przeniosła się z rodzinnej Kalifornii na japońską prowincję i tam wyszła za mąż, stając się częścią japońskiej rodziny o długim, liczącym ponad 350 lat rodowodzie. Zamieszkała w rodzinnej posiadłości męża i poświęciła się prowadzeniu domu. W swej książce opowiada o tym, czego odwiedzający Japonię turyści zazwyczaj nie mają szans dostrzec i doświadczyć: o codziennym życiu w zgodzie z wielowiekową tradycją, rodzinnych i sąsiedzkich relacjach, swoistej japońskiej przyrodzie i duchach, z którymi przyszło jej dzielić nowy dom. Wspominając najważniejsze zdarzenia ze swojego pobytu w Japonii, pokazuje zarazem jak zmieniło się jej dotychczasowe postrzeganie świata i jakie zmiany zaszły w sposobie życia współczesnych Japończyków.

  Błyskotliwa, pełna ciekawostek opowieść o prawdziwej Japonii i jej mieszkańcach, gdzie liczy się harmonia i niezmienne od wieków zasady współżycia pod jednym dachem. To także frapująca rzecz o asymilacji kulturowej, nie do końca jednak możliwej

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności