ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Ułaskawienie Tom 3 The Legal Briefs (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Emma Chase
  Wydawnictwo:
  Filia
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  376
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Silne przyciąganie na sali sądowej

  Emma Chase to niezaprzeczalna królowa komedii romantycznych. Każda stworzona przez nią historia przenosi czytelników w świat, gdzie można się rozluźnić i solidnie pośmiać. Ułaskawienie to już trzecia część serii o prawnikach i prawniczkach jej autorstwa. Jej głównymi bohaterami są Brent Mason i Kennedy Randolph. Ci dwoje znają się od dziecka, ale do tej pory nie była to specjalnie udana znajomość. Brent jest kawalerem, który w dzieciństwie wskutek nieszczęśliwego wypadku stracił część nogi. Jednak mężczyzna nie pozwolił by to wydarzenie miało wpływ na prowadzone przez niego satysfakcjonujące życie. Wysoko stawia sobie poprzeczkę, po czym pokonuje wszystkie przeszkody na drodze do celu. A teraz jego celem jest Kennedy. Gdy Brent Mason patrzy na Kennedy Randolph, nie widzi zawstydzonej, słodkiej sąsiadki, z którą się wychowywał. Widzi pewną siebie, cudowną kobietę... która obcasem szpilki od Christiana Louboutina pragnie zmiażdżyć konkretne części jego ciała. Jednak, gdy ona patrzy na Brenta, widzi tylko zapatrzonego w siebie gogusia, który upokorzył ją w szkole średniej tylko po to, by wkraść się w łaski grupy popularnych dzieciaków, tych samych, które zamieniły jej licealne lata w piekło. Kennedy już nie jest zawstydzoną dziewczynką. To silna, nieustraszona i skuteczna pani prokurator, która nigdy nie idzie na ugodę. Brent jest adwokatem obrony w jej nowym procesie, więc dawna koleżanka postanawia skorzystać z okazji i odpłacić mu za to, co narobił w przeszłości. Jednak sprawy nie do końca układają się po ich myśli. Każda ostra wymiana zdań zmusza panią prawnik do zastanowienia się, czy Brent jest równie żywiołowy w sypialni, co na sali sądowej. Natomiast każdy jej argument i sprzeciw sprawiają, że młody obrońca pragnie Kennedy coraz bardziej.  W końcu nawet prawnicy mogą się zakochać… Werdykt serca swoją drogą, ale czy sąd udzieli im ułaskawienia?

  (…) Niektórzy uważają spotkania z psychoanalitykiem za oznakę słabości – jednak nie mogliby mylić się bardziej. Trzeba mieć wielkie, stalowe jaja, by odkryć przed kimś swoje myśli. Obawy, błędy, zboczone pragnienia. To niczym siłownia dla duszy. Zmusza do zobaczenia samego siebie – swojegoprawdziwego ja.
  Uważam, że w tym tkwi problem – większość ludzi nie chce poznawać samych siebie. Wolą wierzyć, że są osobami, za które uważają ich inni, a nie samolubnym, zboczonym palantem, który naprawdę w nich żyje.
  – Piasek był wyschnięty, biały, beżowy i czarny, ale kopałem dalej. Nie wiedziałem, czego szukam, ale gdy to znalazłem, wiedziałem, że to właśnie to.
  Odbicie, chwyt, obrót.
  – To był rubin. Rubin zakopany w piasku. Ale to nie była najdziwniejsza rzecz. Kiedy próbowałem go podnieść, wciąż wymykał mi się z palców. Bez względu na to, jak mocno się starałem, jak bardzo je zaciskałem, nie potrafiłem go podnieść. Cholernie popieprzone, co, Waldo?
  Mój terapeuta nazywa się Waldo Bingingham. To cichy, zamyślony gość, kilka lat przed emeryturą. Inni pacjenci nazywają go doktorem Binginghamem lub, w skrócie,doktorem Bingiem, ale ja lubię jego imię. To najbardziej wypasione imię, jakie ktokolwiek mógłby nosić. Jeśli nazwiecie syna Waldo, będziecie musieli zapytać, jak w tejgrze: „Gdzie jest Waldo?”. A to szalenie zabawne (…) 

                                                                                                            Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint