ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Tylko Cross

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Sylvia Day
  Wydawnictwo:
  Wielka Litera
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  472
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Czytaj fragment

  Małżeństwo to radość i łzy 

  Już jest! Piąta część historii Evy i Gideona. Wspaniałe zwieńczenie serii.
  Gideon Cross. Pochłonął mnie całkowicie i nieodwracalnie. Wypełnił mój świat, stał się największą tęsknotą. Poślubienie go było spełnieniem moich marzeń. Nie podejrzewałam jednak, że wytrwanie w małżeństwie będzie takie trudne. Miłość się zmienia. Ewoluuje. Nasza była schronieniem przed burzą i najgwałtowniejszą z nawałnic. Odsłoniliśmy przed sobą najgłębsze i najmroczniejsze sekrety. Gideon dał mi wszystko czego potrzebowałam. Wypełnił pustkę, zabrał wątpliwości. Teraz ja muszę udowodnić, że potrafię być jego bezpieczną przystanią. Jednak wciąż istnieją ludzie, którym przeszkadza nasze szczęście. Tylko razem możemy stawić czoła tym, którzy próbują nas rozdzielić. 

  (…) Nowy Jork nigdy nie śpi. Moje mieszkanie w Upper West Side było wyciszone w takiej mierze, jakiej się oczekuje po wartej wiele milionów dolarów nieruchomości, ale dźwięki miasta i tak przenikały do środka – rytmiczny szum opon toczących się po zniszczonych ulicach, protest zmęczonych hamulców i bezustanne trąbienie taksówkowych klaksonów.
  Gdy wyszłam z kawiarni na rogu ulicy i wkroczyłam na jak zwykle pełen ludzi Broadway, ogarnął mnie miejski pośpiech. Jak udawało mi się żyć bez kakofonii Manhattanu?
  Jak udawało mi się żyć bez niego?
  Gideon Cross. Ujęłam w dłonie jego twarz i poczułam, jak się do nich przytula. Wzruszył mnie ten pokaz bezbronności i czułości. Jeszcze kilka godzin wcześniej myślałam, że się nigdy nie zmieni, że będę musiała zdobyć się na zbyt wielki kompromis, aby móc z nim żyć. A teraz stałam w obliczu jego odwagi i wątpiłam w swoją.
  Czy wymagałam od niego więcej niż od siebie? Zawstydzała mnie myśl, że naciskałam na niego, by się rozwijał, podczas gdy ja sama uparcie trwam w miejscu.
  Stał przede mną, taki wysoki i silny. W dżinsach, koszulce polo i bejsbolówce nasuniętej nisko na czoło był nie do poznania. Nikt by się nie domyślił, że to Gideon Cross, znany na całym świecie biznesmen. Był jednak tak fascynujący, że zwracał na niego uwagę każdy, kto go mijał. Kątem oka widziałam, że ludzie zerkali na niego przelotnie, by po chwili znów mu się przyglądać (…) 

                                                                                                                        Fragment książki

  O autorze ebooka

  Sylwia Day - jest autorką nr 1 New York Timesa i nr 1 na światowych listach bestsellerów. Napisała ponad 20 powieści, które zdobyły wiele nagród. Ich prawa zostały sprzedane do ponad 40 krajów, a nakłady rozeszły się w dziesiątkach milionów egzemplarzy. Widnieje na listach bestsellerowych autorów w 23 krajach.

  Odwiedź stronę Autorki: www.sylviaday.com, jej fanpage Facebook.com/AuthorSylviaDay i jej profil na Twitterze @SylDay.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint