ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Superzwiązek. Jak stworzyć dobrą i trwałą relację, która się nie rozpadnie

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Wydawnictwo:
  Słowne
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  216
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi

  Alina Adamowicz - Terapeutka, Wykładowca Akademicki, Trenerka MentalHealth, Business Coach oraz Justyna Moraczewska - dziennikarka i stylistka w poradniku Superzwiązek. Jak stworzyć dobrą i trwałą relację, która się nie rozpadnie opisują związki oraz tłumaczą jak je rozwijać, a także pielęgnować żeby były zgodne i trwałe. Autorki mówią również, jak wykorzystywać psychologię pozytywną w praktyce

  Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zbudować dobry, trwały, szczęśliwy związek, w tej książce znajdziesz odpowiedzi i konkretne wskazówki płynące z nurtu psychologii pozytywnej. Autorki ilustrują tekst licznymi przykładami, dzięki którym wiedzę teoretyczną przekładają na codzienne doświadczenia czytelniczek. Bazując na osiągnięciach i niezawodnych formułach psychologii pozytywnej, autorki kładą przed nami klucze do rozwoju związku. Wśród nich są między innymi: zrównoważona liczba pozytywnych i negatywnych interakcji między partnerami, uważność emocjonalna, dobra samoocena oraz wewnętrzne poczucie wartości każdego z partnerów. Autorki pokazują, jak psychologia pozytywna działa w praktyce i w jaki sposób można z niej korzystać we własnym życiu, we własnym domu i we własnej rodzinie.

  Ta książka zmieni Twoje myślenie o związku!

  Doświadczona terapeutka i autorka poradników dla kobiet łączą siły i pokazują, jak pracować nad relacją.

  Wybrane bestsellery

  O autorze ebooka

  Alina Adamowicz

  Doświadczona terapeutka, coach i mentorka kobiet, wykładowczyni akademicka. Popularyzatorka psychologii pozytywnej stosowanej. Autorka i współautorka bestsellerowych poradników, między innymi: Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie, Pozytywki, Dziennik Inspiracji. Założycielka Stowarzyszenia Akademia Pozytywnych Kobiet. Prowadzi indywidualne sesje terapii i warsztaty rozwojowe dla kobiet. Na swoim popularnym profilu instagramowym @alka_positive inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w relacjach miłosnych, zawodowych i z samą sobą.

  Alina Adamowicz, Justyna Moraczewska - pozostałe książki

  Słowne - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint