ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Snajperzy drugiej wojny światowej. Pełne dramatyzmu relacje z pierwszej ręki o najzuchwalszych akcjach wojennych (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo RM
  Ocena:
  2.4/6  Opinie: 5
  Stron:
  224
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Podziwiani przez niektórych jako doskonali wojownicy, potępiani przez innych jako bezwzględni zabójcy – snajperzy bojowi to więcej niż strzelcy. To zdyscyplinowani, opanowani profesjonaliści, wyszkoleni w strzelaniu do celu, prowadzeniu zwiadu i maskowaniu się. 
   
  Podczas lektury czytelnik niemal odczuje przenikliwy ziąb, w jakim często walczyli snajperzy frontu wschodniego, Zajcew i Allerberger, a także cuchnącą, parną dżunglę, w której japońscy snajperzy ginęli w koronach drzew. Lepiej zrozumie osobistą zemstę, którą kierowała się Ludmiła Pawliczenko, i sposób, w jaki Simo Häyhä wykorzystał swoje umiejętności myśliwego i narciarza, aby stać się snajperem o największej liczbie trafień we wszystkich wojnach w historii. 
   
  Książka to nie tylko doskonałe źródło wiedzy na temat snajperów i technik snajperskich stosowanych podczas drugiej wojny światowej – każdą z historii czyta się jak znakomitą powieść.
   

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności