ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Skok (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autorzy:
  Janet Evanovich, Lee Goldberg
  Okładka książki/ebooka Skok

  Okładka książki Skok

  Okładka książki Skok

  Okładka książki Skok

  Wydawnictwo:
  Fabryka Słów
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  340
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Zespół złożony z Janet Evanovich, autorki książek o Stephanie Plum, najlepiej sprzedającej się serii wszechczasów i Lee Goldberga autora bestsellerów i scenariusza do serialu o detektywnie Monku, przedstawia elektryzująca serię o agentce FBI, która zawsze dopadnie tego, kogo ma na celowniku i nieustraszonym oszuście, który uwielbia pościgi.

  Nicolas Fox to międzynarodowy aferzysta, słynący ze swych przekrętów na miarę Żądła, których ofiarami padali potężni i bogaci. Wie, że FBI od lat podąża jego tropem, szczególnie agentka Kate OHare. I gdy już wydaje się, ze Fox skończy za karatami, on wykręca największy swój numer: przekonuje FBI by zaoferowała mu pracę, oczywiście u boku OHare.

  Ich pierwsze zadanie zaprowadzi ich na boczne uliczki Berlina, pustynie Kalifornijską i odległe wyspy Indonezji. Ich celem jest Derek Griffin skorumpowany bankier, oskarżony o defraudacje milionów należących do jego klientów. Pogoń za Griffinem na jego prywatną wyspę, będzie prawdziwą próba dla umiejętności Foksa i cierpliwości OHary. Pościgi samochodowe, piraci, czekoladki Toblerone od rana do wieczora. O ile Fox i OHare najpierw się nie pozabijają.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności