ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Przygody oneironautów i inne teksty z bloga Aplana (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Krzysztof Żuchowicz
  Wydawnictwo:
  SELF-PUBLISHER
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  171
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi

     Wszystkich sympatyków rozwoju osobistego, powinno zainteresować opowiadanie „Mechanicy zmęczonych umysłów”.

     Przedstawione w formie dialogów, podczas których bohaterowie podnoszą tematy związane z psychiką, samorozwojem, stereotypowymi postawami wobec cierpienia i problemów, a także religią.

     Równocześnie angażują się w doprecyzowanie niektórych, i/lub podanie właściwszych rad do podjęcia efektywniejszych działań w imię stworzenia lepszych wersji siebie.


   

     Natomiast zwolennicy książek fantasy, tematyki snu i świadomego śnienia mogliby zainteresować się opowieścią „Przygody oneironautów”.

     Otóż w niedalekiej przyszłości, nadszedł dzień gdy sny można oglądać w formie filmu. Umożliwia to specjalna maszyna, do której podpina się śpiących ludzi. Maszyna nieustannie poddawana jest ulepszeniom, aż udaje się stworzyć system, który może ingerować w nasze sny i tworzyć w nich konkretne światy. Inwestorzy widzą w tym szansę na zysk, organizują więc Turniej.

     Dla niektórych uczestników to nie tylko ciekawa przygoda, ale też szansa na poznanie samego siebie. Z kolei kraina, do której we śnie trafiają, staje się tym, czym byłby nasz umysł, gdyby przedstawić go jako ląd

   

  Na końcu natomiast znajduje się skromny zbiór luźnych myśli.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint