ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Pozytywny pies

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Jon Gordon
  Pozytywny pies Jon Gordon - okładka ebooka

  Pozytywny pies Jon Gordon - okładka ebooka

  Pozytywny pies Jon Gordon - okładka audiobooka MP3

  Pozytywny pies Jon Gordon - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  115
  Czyta:
  Robert Michalak
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi
   
  Audiobook w mp3
   Odkryj korzyści płynące z pozytywnego nastawienia! Jeśli jesteś zmartwiony, zapracowany, zagubiony lub masz kogoś takiego wśród rodziny lub znajomych, koniecznie przeczytaj tę książkę.
   
  Każdy z nas ma w sobie dwa psy. Jeden jest pozytywny, szczęśliwy, optymistyczny i pełen nadziei. Drugi zaś jest negatywny, zły, smutny, pesymistyczny i strachliwy. Te dwa psy często w nas walczą – i zgadnij, który z nich w końcu zwycięża? Ten, którego częściej karmisz.
  Tak zaczyna się historia o negatywnie nastawionym do świata kundlu, który wabi się Matt, oraz o dużym psie o imieniu Bubba, który uczy swojego kolegę, w jaki sposób każdego dnia karmić się pozytywnym nastawieniem… i w rezultacie Matt zmienia całe swoje życie i schronisko, które nazywa domem.
   
  Pozytywny pies to inspirująca, podnosząca na duchu opowieść przedstawiająca strategie i korzyści pozytywnego nastawienia oraz zasadnicze prawdy życia: pozytywne nastawienie sprawia, że nie tylko ty stajesz się lepszy. Lepsi stają się też wszyscy wokół.
   
  Jon Gordon przekazywał proste strategie przedstawione w tej książce wielu firmom z listy Fortune 500, zawodowym drużynom sportowym, sportowcom, władzom oświatowym i organizacjom typu non-profit. Dowodami skuteczności tych zasad są niezliczone historie opowiadane przez klientów Jona. 
  Okazuje się, iż strategie te pozwoliły:
  -    zwiększyć zyski, 
  -    zmotywować sprzedawców, 
  -    poprawić skuteczność zespołów, 
  -    wychować pozytywne dzieci, 
  -    rozwinąć kariery i poprawić małżeństwa, 
  -    a także doprowadzić do licznych sukcesów indywidualnych i zespołowych.
   
  Każdy, kto chce pokonać swoją negatywną stronę i stać się bardziej pozytywnym człowiekiem, powinien sięgnąć po tę książkę, która zapewnia inspirację i konkretny plan działania, pozwalający nakarmić siebie i swój zespół pozytywnymi emocjami. A gdy nakarmisz pozytywnego psa – tkwiącego w tobie i w innych – wygrywają na tym wszyscy!
   
  Każdy z nas ma problemy. Każdy z nas narzeka i pragnie, by było lepiej. 
  Nieważne, czy jesteś biznesmenem, matką, czy studentem. A może właśnie na twojej drodze życiowej nastąpiły nagłe zmiany i nie masz pojęcia, jak się odnaleźć w nowej sytuacji? 
  Ta prosta, a jednocześnie błyskotliwa opowieść potrafi wskazać drogę nawet w beznadziejnych chwilach. 
   
  Gdy jesteśmy zestresowani, w naszych mózgach uaktywnia się ośrodek odpowiedzialny za stres i lęk, przez co zaczynamy koncentrować się na kwestii przetrwania. Włącza się nam poczucie terytorializmu i myślimy wyłącznie o naszym bezpieczeństwie. Zamiast zaprzyjaźniać się z innymi i zadbać o nawiązanie pozytywnych relacji, postrzegamy ich jako zagrożenie i wpadamy w tryb złego psa.
   

  Wybrane bestsellery

  MT Biznes - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint