ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Pies. Szkolenie, pielęgnacja, przyjaźń. Poradnik bez kantów

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autorzy:
  Carlo DeVito, Amy Ammen
  Wydawnictwo:
  Septem
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  344
  Druk:
  oprawa miękka
  Czytaj fragment
  Wyłącznie

  Jak rozmawiać trzeba z psem?

  Czy marzyłeś w dzieciństwie o wiernym zwierzaku? Jeśli tak, prawdopodobnie chciałeś mieć psa. Naszą miłość do tych wspaniałych stworzeń utrwala telewizja -- Reksio, Pankracy, Szarik, Lassie... I jak tu ich nie kochać? To stworzenia mądre, oddane i szczere. Zasługują na to, by być prawowitymi członkami naszej rodziny. Jako odpowiedzialny i troskliwy właściciel na pewno chcesz wiedzieć, jak najlepiej zaopiekować się Twoim ulubieńcem.

  Jesteś szczęśliwym posiadaczem rasowego psa z rodowodem, przynoszącego Ci chlubę podczas rozmaitych wystaw? A może z radością oddajesz się spacerom z niepowtarzalnym mieszańcem ze schroniska? Bez względu na to, czy przy Twojej nodze kroczy medalista, czy rezolutny kundelek, powiemy Ci wszystko, co koniecznie musisz wiedzieć o swoim czworonożnym przyjacielu. Dodamy także kilka historii i porad, których nie znajdziesz w żadnej innej książce. Podpowiemy Ci, z jakim psem najlepiej się "dogadasz", a także zaproponujemy dość obszerny kurs dobrego wychowania dla Twego pupila. Posłużymy również pomocą w kwestii psiej higieny i najlepiej zbalansowanej diety.

  Dlaczego warto wiedzieć?
  Nie znajdziesz drugiego tak wdzięcznego stworzenia jak pies. Jeśli odpowiednio się nim zaopiekujesz i wyszkolisz, okaże Ci swoją wdzięczność na tysiące sposobów. Zadbaj o to, by był zdrowym i szczęśliwym zwierzakiem.

  • Psy rasowe -- co warto wiedzieć o poszczególnych rasach.
  • Podstawowe potrzeby czworonoga -- co mu szkodzi, a co uszczęśliwia.
  • Żywienie -- podawanie karmy, domowe jedzenie, psia dieta.
  • Edukacyjne zabawy, szkolenie i wydawanie komend.
  • Zapobieganie problemom zdrowotnym i opieka nad chorym zwierzęciem.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint