ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Pierwsza z miliarda (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Li Na
  Okładka książki/ebooka Pierwsza z miliarda

  Okładka książki Pierwsza z miliarda

  Okładka książki Pierwsza z miliarda

  Okładka książki Pierwsza z miliarda

  Wydawnictwo:
  Bukowy Las
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  288
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Historia pierwszej azjatyckiej mistrzyni w tenisie ziemnym

  Niezapomniana tenisowa gwiazda Li Na w wieku 29 lat wygrała turniej French Open i tym samym w 2011 roku została pierwszą zawodniczką z Azji, która może poszczycić się tytułem wielkoszlemowym w grze pojedynczej.

  Jednak zanim sympatyczna Chinka weszła przebojem do czołowej dziesiątki rankingu WTA, odnosząc zwycięstwa na kortach trawiastych, ceglanych i betonowych, zanim zaczęła otrzymywać premie liczone w milionach, nic nie wskazywało, że osiągnie tak oszałamiający sukces. Wychowywała się w ramach skostniałego państwowego systemu wspierania sportu, mieszkając w internacie i trenując sześć dni w tygodniu. W 2008 roku Li Na zrezygnowała z patronatu chińskiego państwa i w ramach eksperymentalnego programu przeszła na zawodowstwo. Przez wiele lat nie potrafiła jednak w siebie uwierzyć, walczyła z kontuzjami kolana i własną psychiką. A kiedy osiągnęła najwyższe tenisowe zaszczyty, stanęło przed nią kolejne wyzwanie: musiała grać z brzemieniem oczekiwań miliarda rodaków.

  Autobiografia wybitnej chińskiej tenisistki

  Inspirująca, rzetelna, bardzo ciekawa i nierzadko zabawna opowieść o nadzwyczajnym życiu sportowej supergwiazdy pochodzącej z Chin

  Kolejna książka biograficzna z tenisowej serii Bukowego Lasu

  Wspaniałe podsumowanie kariery bodaj najskromniejszej i najpracowitszej tenisowej mistrzyni

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności