ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Pełną parą!. Inspiruj, motywuj i wydobywaj z ludzi to, co w nich najlepsze

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Tracy Brian
  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  250
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi

  Odkryj ogromne pokłady energii w każdym pracowniku.

  Twoje zadanie jako menedżera polega na tym, by osiągnąć jak najwyższy zwrot z fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych wysiłków swoich ludzi. W tym przypadku nie chodzi o zwrot z inwestycji, lecz o zwrot z energii. Jak jednak rozpalić ogień w każdym z pracowników, skoro z badań wynika, że większość z nich wykorzystuje zaledwie ułamek swojego potencjału?

  W swoim świetnym poradniku Brian Tracy, mistrz motywacji, podpowiada, jak rozbudzić gwiazdorski potencjał w każdym z członków zespołu roboczego. Odwołując się do wieloletnich badań i tysięcy godzin przepracowanych nad maksymalizacją wyników osobistych i organizacyjnych, formułuje proste i zwięzłe wskazówki dotyczące działań, które należy podejmować (lub których należy zaprzestać), aby inspirować pracowników do wybitnych osiągnięć. Książka Pełną parą! zawiera liczne sprawdzone oraz skuteczne pomysły i strategie, dzięki którym możesz:

  stworzyć atmosferę pracy opartą na zaufaniu,

  wyzbyć się obaw, które powstrzymują ludzi przed działaniem,

  wyznaczać precyzyjne cele i założenia,

  wyzwolić potencjał poszczególnych osób,

  motywować i inspirować pracowników do dokonań, które wydawały im się nieosiągalne,

  aktywować czynnik X w celu osiągnięcia maksymalnej produktywności,

  wyrażać uznanie, nagradzać i wzmacniać pozytywne zachowania, by ludzi wkładali większą energię w działanie.

  Genialna! Pełną parą! może zrewolucjonizować firmę od podstaw, ponieważ wyjawia tajemnice szczytowej produktywności i maksymalnych wyników każdego z pracowników. To najwybitniejsza i najważniejsza książka biznesowa roku!.

  Ivan Misner, autor bestsellerów New York Timesa oraz założyciel BNI i Referral Institute

  Wybrane bestsellery

  O autorze ebooka

  BRIAN TRACY to jeden z najwybitniejszych prelegentów i autorytetów dzisiejszego świata biznesu. Przemawiał chyba w każdym większym mieście w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a także w 58 innych krajach. Każdego roku zwraca się ze swoim przesłaniem do 250 tysięcy osób na całym świecie. Napisał 50 książek i opracował ponad 500 programów audio i wideo poświęconych zapadniom zarządzania, motywacji oraz sukcesu osobistego. Jest prezesem Brian Tracy International, a także Business Growth Strategies, jednego z najlepiej znanych portali internetowych poświęconych edukacji biznesowej. Mieszka w Solana Beach w Kalifornii.

  MT Biznes - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint