ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Panika

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Jeffery Deaver
  Panika Jeffery Deaver - okładka ebooka

  Panika Jeffery Deaver - okładka ebooka

  Panika Jeffery Deaver - okładka audiobooka MP3

  Panika Jeffery Deaver - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  Prószyński Media
  Ocena:
  5.0/6  Opinie: 1
  Czas nagrania:
  14 godz. 44 min.
  Czyta:
  Sebastian Konrad
   
  Audiobook w mp3

  Podczas koncertu w klubie muzycznym Solitude Creek w Monterey dochodzi do tragedii. Widzowie zaalarmowani o wybuchu pożaru wpadają w panikę i próbując uciec, tratują się nawzajem. Są ofiary śmiertelne i wielu rannych.

  Kathryn Dance, agentka biura śledczego Kalifornii, przeprowadza kontrolę dokumentów ubezpieczeniowych w Solitude Creek i dowiaduje się, że nie było tam żadnego pożaru ktoś chciał wzbudzić w ludziach strach, nad którym nie sposób zapanować. Komuś zależało, by oszalały z przerażenia tłum, w którym każdy walczy o życie, sam dla siebie stanowił zagrożenie. 

  Okazuje się, że sprawca na tym nie poprzestał i nikt na półwyspie Monterey nie może się czuć bezpiecznie wchodząc do kina, restauracji czy nawet windy. Kathryn Dance postanawia odnaleźć i powstrzymać przebiegłego przestępcę, który nie zostawia śladów. W prowadzonym przez funkcjonariuszy służb stanowych wielowątkowym śledztwie musi ona polegać przede wszystkim na swoich umiejętnościach wykrywania kłamstw oraz intuicji.

  Deaver jest mistrzem manipulacji. Jego historie są tak umiejętnie skonstruowane, że praktycznie niemożliwe do rozwiązania i diabelsko trudne do śledzenia. Czyli takie jak lubimy najbardziej. 

  New York Times Book Review

  Deaver jest mistrzem suspensu!

  Crimespree Magazine

  Deaver jest geniuszem ... Ta historia to Deaver w najlepszym wydaniu!

  Huffington Post

  Wybrane bestsellery

  O autorze ebooka

  Jeffery Deaver - z wykształcenia dziennikarz i prawnik. Przez kilka lat współpracował z dziennikami New York Times i Wall Street Journal. Był także doradcą prawnym jednej z większych firm na Wall Street. Zaliczany jest do grona najbardziej poczytnych pisarzy amerykańskich. Światową sławę przyniósł mu Kolekcjoner Kości- pierwsza powieść, w której pojawiła się para detektywów Lincoln Rhyme i Amelia Sachs. Książkę zekranizowano, a w głównych rolach wystąpili Denzel Washington i Angelina Jolie.

  Jeffery Deaver - pozostałe książki

  Prószyński Media - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint