Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Ocalenie. Rozmowa z o.Augustynem Pelanowskim (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  o. Augustyn Pelanowski
  Wydawnictwo:
  Paganini
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  240
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi

  Ojciec Augustyn Pelanowski jest znany z książki pt. Dom Józefa, w której mówi o współczesnym społeczeństwie i niebezpiecznych zmianach kulturowych oraz religijnych, które zachodzą we współczesnym świecie. W Ocaleniu mówi o swojej rodzinie, zakonie, wierze w Boga, znajomości podstaw wiary, a także obecnej sytuacji Kościoła i kryzysie wiary.

  Z ojcem Augustynem Pelanowskim rozmawiają Klara i Tomasz Olszewscy.

  Rozmowa z ojcem Augustynem Pelanowskim o Jego rodzinie, zakonie, Kościele.

  Jest to rozmowa do szpiku kości prawdziwa, nie jest możliwe aby o niej zapomnieć, aby ją pominąć, by nie zobowiązać siebie osobiście do zajęcia stanowiska wobec tego, o czym mówi ojciec Augustyn.

  Czym się stała ta rozmowa, w co się przerodziła, przeczytasz... Czy powinna ujrzeć światło dzienne? Wszak treści, jakie zawiera, nie należą do najłatwiejszych, jak z resztą większość publikacji Ojca Augustyna. To wymagająca lektura dla szaleńców, którzy są bardzo zdeterminowani by poznać Boga i samych siebie. Ale ta książka którą masz w ręku jest, nazwijmy rzecz po imieniu, arcytrudna... Nie ze względu na język, bynajmniej...

  Ta rozmowa zmusza do decyzji - albo - albo. Dla każdego to "albo" będzie czymś innym, ale będzie na pewno, to obiecuję

  fragment ze wstępu Klary Olszewskiej

  Książka jest ważnym, profetycznym głosem w dyskusji o sytuacji w Kościele.

  Kończą się lata obfitości, nadchodzi epoka głodu słowa Bożego. Bóg dopuszcza taki stan rzeczy, by na jaw wyszły pragnienia, jakie każdy katolik nosi w sercu - pragnienia rzeczywiste, a nie urojone. Nie wiesz, kto z nas jest ogniotrwały w wierze, dopóki nie zapłonie pożar herezji! 

  fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności