Facebook
    ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

    Oblężenie (ebook)(audiobook)(audiobook)

    Wydawnictwo:
    Dom Wydawniczy REBIS
    Wydawnictwo:
    Dom Wydawniczy REBIS
    Ocena:
    4.0/6  Opinie: 1
    Stron:
    448
    Druk:
    oprawa miękka
    2w1 w pakiecie:
    ePub
    Mobi

    Książka

    37,90 zł 34%
    24,91 zł

    Dodaj do koszyka

    Ebook

    32,90 zł 22%
    25,66 zł

    Dodaj do koszyka lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

    Przenieś na półkę

    Do przechowalni

    Do przechowalni

    Feliks wraz z kilkoma kompanami próbuje wyzwolić się z niewoli Germanów! Ludzie Arminiusza oblegają Fort Aliso. Żołnierze stawiają opór. Kto zwycięży bitwę?

    Drugi po Krwawym lesie tom przygód legionisty Feliksa-Corvusa

    Wojenny weteran prezentuje kolejną doskonałą powieść idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kanea i Conna Igguldena, realistyczną historię o filmowym tempie akcji.

    Po katastrofalnej klęsce Warusa w Lesie Teutoburskim niedobitki legionistów trafiają do niewoli, a Arminiusz w triumfalnym pochodzie zajmuje kolejne rzymskie forty niemal bez walki. Z wyjątkiem jednego. Fortu Aliso broni garstka gotowych na wszystko żołnierzy. Feliksowi i kilku jego towarzyszom udaje się wyrwać z niewoli i dołączyć do zdeterminowanych obrońców. Rozpoczyna się oblężenie. Realistyczne opisy brutalnych walk, rozpacz i determinacja, krew i pot, wola przetrwania i odpowiedzialność za towarzyszy broni ta trzymająca w napięciu powieść pokazuje, że prawa wojny i los szeregowego żołnierza bez względu na epokę są uniwersalne. Dla czytelników o mocnych nerwach.

    Brutalna, zuchwała opowieść, której akcja toczy się w zawrotnym tempie.

    Anthony Riches, autor cyklu Cesarstwo

    Geraint Jones nie bierze jeńców w tej sugestywnej opowieści o rzymskich legionistach, którzy w kleszczach wrogów dochodzą do kresu swych fizycznych i psychicznych możliwości. To historia o braterstwie, poświęceniu i upartym trwaniu mimo braku nadziei. 

    Douglas Jackson, autor m.in. cyklu o Waleriuszu.

    Powieść napisana przez prawdziwego weterana wojennego, który poznał smak krwi w bitwie i wartość żołnierskich więzi. Soczysta i mocna.

    Sport

    Każda strona jest przesycona żołnierskim doświadczeniem: są tu lojalność wobec kraju i przyjaciół, niewypowiedziany koszmar wojny, instynkt przetrwania i splątane więzi między towarzyszami broni.

    Giles Kristian, autor cyklu Raven

     

    Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stonea.

    Za Rzym, za towarzyszy broni!

    Zamknij

    Wybierz metodę płatności