ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  NLP dla bystrzaków

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autorzy:
  Romilla Ready, Kate Burton
  NLP dla bystrzaków Romilla Ready, Kate Burton - okładka ebooka

  NLP dla bystrzaków Romilla Ready, Kate Burton - okładka ebooka

  NLP dla bystrzaków Romilla Ready, Kate Burton - okładka audiobooka MP3

  NLP dla bystrzaków Romilla Ready, Kate Burton - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  Septem
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  344
  Druk:
  oprawa miękka
  Wyłącznie

  Dowiedz się więcej, a osiągniesz wszystko!
  Zaprogramuj świat pod siebie!!!

  Na pewno słyszałeś już o NLP. Głośno o nim na wszelkich szkoleniach z zakresu komunikacji i perswazji, podczas politycznych kampanii i spotkań towarzyskich. Osiągnięcia osób stosujących zasady NLP odbijają się szerokim echem przy negocjacyjnych stołach, w pokojach kreatywnych copywriterów i na fotelach psychoanalityków - wszędzie tam, gdzie kluczem do sukcesu są słowa i odpowiednie posługiwanie się nimi. Nie tylko w sposób składny i gramatyczny, ale przede wszystkim tak, by zawsze działały na naszą korzyść! Bo to dzięki NLP ludzie uwodzą, wygrywają kampanie wyborcze i awansują.

  Neurolingwistyka to docieranie do ludzkiej świadomości poprzez odpowiednie sformułowania. A programowanie to - podobnie jak w informatyce - nic innego, jak zapisywanie pożądanego kodu. Jeśli użyjesz NLP, kod ten pozwoli Ci zmienić cudze zachowania zgodnie z Twoją wolą!

  Ponadto nauka tych metod jest prawdziwą przyjemnością. Uwalnia ona zdolności, które w Tobie drzemią. Na pewno już od dawna starasz się używać takich słów, by uzyskać pożądany efekt. Zdarza Ci się także tworzyć na własny użytek miłe obrazy w chwilach smutku. Szukasz logiki i spójności w chaotycznym współczesnym życiu. Zacznij wreszcie robić to świadomie, z zadziwiająco dobrym skutkiem i biegłością eksperta.

  Zasiądź przy pulpicie sterowniczym i:
  • bezbłędnie rozpoznawaj stany emocjonalne i świadomie nimi zarządzaj;
  • pozbądź się własnych denerwujących nawyków i utrwalaj dobre cechy swoich bliskich;
  • popraw zdolności prezentacji i komunikacji;
  • zrozum postępowanie innych i niepostrzeżenie na nie wpływaj...

  Spotkałem się już wcześniej z książkami na temat NLP, ale dopiero ta pokazała mi, jak mogę skutecznie zarządzać SAMYM SOBĄ i moimi stanami emocjonalnymi. Zawsze uważałem, że jeśli chce się zmienić świat, najlepiej zacząć od swojego wnętrza.
  Daniel, lat 27, Wrocław

  Psychologia, ludzka świadomość, perswazja, wywieranie wpływu - to wszystko takie fascynujące! Kto by nie chciał wiedzieć odrobinę więcej od innych? Ja chcę! I to naprawdę działa. W tej książce bardzo zrozumiale wytłumaczono nawet tak skomplikowane sprawy, jak metaprogramy czy submodalności.
  Ania, lat 21, Czechowice-Dziedzice

  Przeprowadzam w roku niezliczoną ilość rozmów z klientami. Co miesiąc w Warszawie moja firma organizuje zjazd, na którym prezentujemy swoje największe sukcesy i plany na przyszłość. Negocjuję z szefem budżet - mój i podległego mi zespołu handlowców. Z odbiorcami także muszę ustalić najlepsze warunki. A NLP to naprawdę niezła metoda osiągania przewagi. Wszystko można powiedzieć na sto różnych sposobów.
  Rafał, lat 36, Brzeg

  O autorach ebooka

  Romilla Ready jest zaawansowanym praktykiem programowania neurolingwistycznego. Prowadzi warsztaty, wykorzystując swoje zdolności do wspomagania dialogu pomiędzy ludźmi różnych narodowości. Romilla jest też radiowym i prasowym ekspertem w dziedzinie radzenia sobie ze stresem i stosowania NLP.

  Kate Burton - jest trenerem NLP. Wspomaga osoby oraz organizacje w odpowiednim koncentrowaniu ich energii. Pracowała z ludźmi z wielu różnych branż, pochodzącymi z różnych części świata. Uczyła ich, jak mogą efektywnie porozumiewać się ze sobą. Jej głównym celem jest pomaganie ludziom w umacnianiu ich motywacji, samoświadomości i wiary we własne siły.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint