ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Niewidzialny

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Karin Slaughter
  Wydawnictwo:
  Muza SA
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  464
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi

  Kłamstwo ma krótkie nogi  

  Niewidzialny to już siódma część cyklu o detektywie Willu Trencie autorstwa Karin Slaughter. Agent FBI  jak zawsze ma swoje tajemnice i jak zawsze nie chce, aby dr Sara Linton, kobieta, którą kocha, je odkryła. Tym razem bierze udział w tajnej misji związanej z handlem narkotykami. Musi pracować pod przykrywką, która nie może wyjść na jaw nawet przed Sarą. Wspólnym marzeniem zarówno Willa jak i Sary jest trzymanie się jak najdalej od spraw kontrowersyjnej policjantki Leny. Will pół roku wcześniej prowadził śledztwo dotyczące ostrej funkcjonariuszki, ale nie zakończyło się ono zgodnie z jego przekonaniami.  Niestety Sara też zostaje wciągnięta w niebezpieczną rozgrywkę przez śmiertelne postrzelenie swojego pasierba Jareda. Mimo iż odpowiedzialna za ten wypadek jest znienawidzona żona pasierba Lena, Sara po raz kolejny znajduje się na linii ognia. Czy Will tym razem będzie w stanie odsunąć swoje uprzedzenia i rozwiąże zagadkę brutalnego napadu? Karin Slaughter, znana autorka doskonałych thrillerów i powieści kryminalnych, po raz kolejny dostarcza swoim czytelnikom solidnej porcji emocji. Od samego początku dużo się dzieje, ciągle pojawiają się nowe tropy, ślady i podejrzenia.  Jest to nie tylko elektryzujący thriller, ale także studium ludzkiej natury: co się dzieje, gdy dobrzy z natury ludzie są w brutalny sposób skonfrontowani ze złem tego świata?

  (…) Detektyw Lena Adams skrzywiła się, ściągając T-shirt. Wyjęła z kieszeni policyjną odznakę, latarkę i dodatkowy magazynek do glocka i cisnęła to wszystko na toaletkę. Zegar w jej telefonie pokazywał, że dochodzi północ. Lena zwlekła się z łóżka przed osiemnastoma godzinami, a teraz marzyła tylko o tym, żeby znów się położyć. Nie żeby ostatnio dużo pracowała. Zmarnowała prawie całe cztery dni, siedząc przy stole w sali konferencyjnej i odpowiadając na pytania, na które odpowiedziała już poprzedniego i jeszcze poprzedniego dnia – zmagała się z typowymi bzdurami, związanymi z koniecznością uzasadniania swoich działań przed Wydziałem Spraw Wewnętrznych.
  „Kto dowodził podczas nalotu na dom?”
  „Na podstawie jakich informacji zostały podjęte działania?”
  „Co spodziewała się pani zastać na miejscu?”
  Śledcza z Wydziału Spraw Wewnętrznych policji w Macon miała surową i sztywną osobowość zawodowej biurwy. Codziennie zjawiała się ubrana w takim samym stylu, w czarną spódnicę i białą bluzkę, a strój ten wydawał się bardziej odpowiedni do witania gości w restauracji Olive Garden. Sporządzając notatki, często kiwała głową i jeszcze częściej ściągała brwi. Kiedy Lena nie odpowiadała od razu, sprawdzała magnetofon, by się upewnić, że rejestruje te chwile milczenia (…) 

                                                                                                       Fragment książki

  Wybrane bestsellery

  Karin Slaughter - pozostałe książki

  Muza SA - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint