ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Nazistki (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Paul Roland
  Okładka książki/ebooka Nazistki

  Okładka książki Nazistki

  Okładka książki Nazistki

  Okładka książki Nazistki

  Wydawnictwo:
  Świat Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  272
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Naziści wierzyli, że ich misją jest maskulinizacja życia w Niemczech. Hermann Goering kazał kobietom złapać się za garnki, szufelkę i miotłę, a potem znaleźć męża, jednak wiele z nich aktywnie uczestniczyło w mordach i torturach.

  Książka opisuje życie tamtych kobiet począwszy od szkół dla żon, poprzez członkostwo w Lidze Niemieckich Dziewcząt i udział w aryjskim programie rozrodczym o nazwie Lebensborn, a skończywszy na domach uciech nadzorowanych przez służbę bezpieczeństwa skupiając się na tych, które pośród wszechobecnego chaosu i śmierci walczyły o władzę i wpływy.

  Paul Roland jest autorem ponad trzydziestu książek, w tym pozycji takich jak Hauntings, Naziści i okultyzm: ciemne moce III Rzeszy , Na tropie tajemnicy , In the Minds of Murderers, Najsłynniejsze duchy świata czy The Crimes of Jack the Ripper. Paul Roland współpracuje jako niezależny felietonista i recenzent z licznymi brytyjskimi czasopismami, a jego teksty regularnie pojawiają się na łamach Mail on Sunday, Kerrang! oraz Total Film.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint