ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

    Morderstwo o poranku

    (ebook) (audiobook) (audiobook)
    Wydawnictwo:
    Mando
    Ocena:
    Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
    Stron:
    336
    Dostępne formaty:
    ePub
    Mobi
    Czytaj fragment

    Ebook (31,42 zł najniższa cena z 30 dni)

    46,90 zł (-20%)
    37,52 zł

    Dodaj do koszyka lub Kup na prezent
    Kup 1-kliknięciem

    ( 31,42 zł najniższa cena z 30 dni)

    Przenieś na półkę

    Do przechowalni

    Wymarzone wakacje Flory Steele szybko zamieniają się w koszmar jeszcze zanim na dobre wyjedzie z wioski!

    Gdy Flora Steele wyrusza na wakacje z pisarzem kryminałów Jackiem Carringtonem, ostatnią rzeczą, jakiej się spodziewa, jest ciało znalezione obok uroczego domu, który wynajmują. Zaszokowana makabrycznym odkryciem, próbuje się dowiedzieć, jak to się stało, że ktoś został zamordowany w tak spokojnym, cichym miejscu w przepięknej Kornwalii. Tym bardziej że Roger Gifford miał mnóstwo przyjaciół, którzy wydają się zdruzgotani jego nagłą śmiercią

    Sprawy komplikują się coraz bardziej, gdy zostaje odnalezione kolejne ciało, a Jack otrzymuje niepokojący list. Czy autorowi kryminałów grozi los godny fikcyjnych bohaterów jego własnych książek? I czy Florze uda się rozwikłać kolejną sprawę i uratować Jacka? A może będzie to o jedno morderstwo za dużo

    Intrygująca powieść kryminalna osadzona w scenerii urokliwej Kornwalii. Idealna dla fanów Sherlocka Holmesa i Herkulesa Poirota.

    Wybrane bestsellery

    Mando - inne książki

    Zamknij

    Wybierz metodę płatności

    Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint