ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Między wariatami (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Marcin Meller
  Okładka książki/ebooka Między wariatami

  Okładka książki Między wariatami

  Okładka książki Między wariatami

  Okładka książki Między wariatami

  Zajrzyj do książki

  Wydawnictwo:
  Wielka Litera
  Wydawnictwo:
  Wielka Litera
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  464
  Czas nagrania:
  14 godz. 41 min.
  Czyta:
  Wojciech Mecwaldowski
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
   
  Audiobook w mp3

  W Gaumardżos podróżował po Gruzji, a w opowieściach terenowo-przygodowych Między wariatami Marcin Meller odwiedza Afrykę, bliski wschód, bierze udział w chuligańskiej wyprawie kiboli i jest deportowany z Kurdystanu.

  Meller potrafi w dwóch zdaniach dotrzeć do sedna spraw, ale też zuchwale tropi absurdy i paradoksy współczesnego świata, konfrontuje kulturę zachodnią z tradycjami krajów Wschodu, w zdarzeniach życia codziennego dopatruje uniwersalnych zasad. A wszystko opowiada z właściwym sobie humorem, dystansem, ciętym językiem. Uzupełnia historie o prywatne dygresje i komentarze przyjaciół i wrogów. Poza felietonami i reportażami publikowanymi w prasie, w książce znajdują się również teksty zdradzające kulisy pracy dziennikarza, nieznane fakty I afery" związane z niektórymi kontrowersyjnymi wypowiedziami autora, inne historie mają swoją kontynuację "po latach" lub zostały skomentowane "świeżym okiem".

  Audiobook w interpretacji Wojciecha Mecwaldowskiego!

  O autorze

  Marcin Meller - historyk z wykształcenia, dziennikarz. Od 2003 do 2012 roku redaktor naczelny magazynu "Playboy". Gospodarz Drugiego Śniadania Mistrzów w TVN24 i współprowadzący Dzień Dobry TVN. Felietonista "Newsweek Polska". W 2013 r. opublikował bestsellerowy zbiór reportaży Między wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe, a w 2016 r. - wybór felietonów Sprzedawca arbuzów.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności