ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Medytacja. Odkryj swój sposób na uspokojenie umysłu i ciała Agnieszka Passendorfer

Medytacja. Odkryj swój sposób na uspokojenie umysłu i ciała Agnieszka Passendorfer - okladka książki

Medytacja. Odkryj swój sposób na uspokojenie umysłu i ciała Agnieszka Passendorfer - okladka książki

Autor:
Agnieszka Passendorfer
Wydawnictwo:
Sensus
Ocena:
Druk:
oprawa miękka

Słowo „medytacja” pewnie jest Ci znane. I pewnie dobrze Ci się kojarzy. Jak zdrowa dieta, ruch na świeżym powietrzu i pozytywne relacje z ludźmi. Medytację znajdziesz na chyba każdej liście sposobów na dobre i szczęśliwe życie. Dlaczego ma taką dobrą prasę?
Właśnie tego dowiesz się z tej książki: czym jest i czemu służy medytacja, kto ją wymyślił, na czym polega i jakich efektów możesz się po niej spodziewać. 

To jednak tylko teoria ― której, zdaniem mistrzów, potrzeba ledwie 1 procent. Pozostałe 99 procent, niezbędne, by osiągnąć cel, to doświadczanie. Dlatego spora część poradnika Agnieszki Passendorfer skupia się na kwestiach praktycznych. Dowiesz się zatem, gdzie, w jakiej pozycji, jak często i jak długo medytować. I że to wcale nie jest takie trudne! Poznasz różne rodzaje praktyk, by móc wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twoim obecnym potrzebom. Na koniec wraz z autorką odpowiesz na pytania, które nurtują zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych praktyków medytacji.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Agnieszka Passendorfer - tata (reżyser) chciał, żeby została konserwatorem zabytków. Mama (dekorator wnętrz) chciała, żeby została kimkolwiek, byle z dyplomem. Babcia (krawcowa) chciała, żeby została dobrą żoną i gospodynią domową. No więc prawie dostała się na Akademię Sztuk Pięknych. Prawie skończyła Filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Była przez chwilę dobrą żoną i raz usmażyła nawet konfitury z truskawek, ale spleśniały, zanim zdążyła sprawdzić, czy babcia byłaby z niej zadowolona. W końcu poszła swoją drogą. Pisze. I czyta to, co inni piszą. Książki, artykuły, blogi. Chodzi na jogę i uczy jogi. Jeździ konno, kręci hummus, pije kawę, kocha swoje dzieci - dorosłego syna i niedorosłą córkę. Reżyseruje, dekoruje, szyje swoje życie po swojemu. I radzi, by inni robili tak samo.

Agnieszka Passendorfer praktykuje jogę od ponad dwudziestu lat. Uczy od 2010 roku. W szkole jogi, prywatnie, na warsztatach, wyjazdach i szkoleniach. Poza tym pisze. Do Cosmopolitan, Sensu, Yogi i Ayurvedy, Shape’a.

Agnieszka Passendorfer - pozostałe książki

Sensus - inne książki

Zamknij

Przenieś na półkę
Dodano produkt na półkę
Usunięto produkt z półki
Przeniesiono produkt do archiwum
Przeniesiono produkt do biblioteki

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Sposób płatności