ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Marzenia tworzą zmiany. Jak daleko może zaprowadzić nas siła naszych pragnień

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Marzenia tworzą zmiany. Jak daleko może zaprowadzić nas siła naszych pragnień Mariusz Kędzierski - okładka ebooka

  Marzenia tworzą zmiany. Jak daleko może zaprowadzić nas siła naszych pragnień Mariusz Kędzierski - okładka ebooka

  Marzenia tworzą zmiany. Jak daleko może zaprowadzić nas siła naszych pragnień Mariusz Kędzierski - okładka audiobooka MP3

  Marzenia tworzą zmiany. Jak daleko może zaprowadzić nas siła naszych pragnień Mariusz Kędzierski - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  Onepress
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  208
  Druk:
  oprawa miękka
  Wyłącznie

  Oto człowiek, który zamienił marzenia w cele i w działanie!

  Nazywam się Mariusz Kędzierski. Urodziłem się w roku 1992. Na świat przyszedłem bez rąk, czego przez wiele lat nie potrafiłem zaakceptować. Po tym, jak w wieku 14 lat chciałem odebrać sobie życie, postanowiłem zmienić sposób myślenia i żyć według własnych zasad, pełnią życia. Sztuka była dla mnie w tym kluczowym momencie formą terapii, a teraz jest sposobem na życie i największą pasją.

  Tak zaczęła się historia autora tej książki, artysty i mówcy motywacyjnego, którego płomienne, pełne pasji opowieści zainspirowały do działania wiele osób w Polsce i na świecie. Ludzie chętnie go słuchają i wprowadzają w życie wnioski płynące z przemówień, ponieważ w rzeczywistości wszyscy jesteśmy do siebie podobni ― mamy talenty, z których nie potrafimy korzystać. Pasje, na których realizację brakuje nam czasu albo odwagi do podejmowania działań. Często dokonujemy niekoniecznie słusznych wyborów. Czasem wręcz nie potrafimy dostrzec w niczym sensu. Póki jednak czujemy, że wciąż czegoś chcemy, póki mamy marzenia, póty tli się w nas potencjał do zmiany, do życia na swoich warunkach. Wreszcie.

  Jeśli czujesz, że znajdujesz się tuż przed punktem przełomowym, nie czekaj ― czytaj i inspiruj się prawdziwą historią!

  O autorze ebooka

  Mariusz Kędzierski - menedżer z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wspierania działów sprzedaży i rozwoju kompetencji pracowników. Prowadzi szkolenia z szeroko pojętego zakresu zarządzania, handlu i rozwoju osobistego oraz warsztaty dla trenerów. Wykładowca w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej.

  Mariusz Kędzierski - pozostałe książki

  Onepress - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint