ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Łatwa trudność zROZUMIEnia (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Mariusz Szuba
  Okładka książki/ebooka Łatwa trudność zROZUMIEnia

  Okładka książki Łatwa trudność zROZUMIEnia

  Okładka książki Łatwa trudność zROZUMIEnia

  Okładka książki Łatwa trudność zROZUMIEnia

  Wydawnictwo:
  Złote Myśli
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  127
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi
  Wyobraź sobie, że Twoje życie jest nieustannie rejestrowane przez kamerę, która podąża za Tobą krok w krok. Dzięki niej co wieczór możesz ponownie spojrzeć na swój miniony dzień, podjęte działania i dokonane wybory. Taka dodatkowa para oczu pomogłaby Ci spojrzeć na Twoje życie z innej perspektywy.

  Większość książek mówi o tym, jak tworzyć rzeczywistość. Ta mówi również o tym, jak ją odbierać i jak ją zROZUMIEć. Książka, którą masz przed sobą, pozwalać stworzyć tę dodatkową parę oczu i uświadomić sobie, że wiele sytuacji, które dziś wydają Ci się poza Twoją kontrolą, w rzeczywistości są wynikiem Twoich decyzji.

  W swojej nowej książce Mariusz Szuba, znany i ceniony trener rozwoju osobistego, pokaże Ci: jak zmienić postrzeganie dotychczasowych działań, stawiając siebie po stronie przyczyny, i zROZUMIEć, kto naprawdę jest odpowiedzialny za To, co masz i kim jesteś; jak z łatwością radzić sobie z krytyką innych osób na poziomie emocjonalnym i rozpoznać ich rzeczywiste intencje wobec Ciebie; czego NIE CHCESZ się dowiedzieć na temat swoich własnych ograniczających decyzji; 4 kroki działania ludzi sukcesu, które kreują determinację i konsekwencję w swoich osobistych dążeniach.

  Być może zadajesz sobie takie pytania, jak: czego chcę od życia?, dlaczego częściej mi się nie udaje, niż udaje?. Na pierwsze pytanie nikt poza Tobą nie zna odpowiedzi. Na drugie odpowiedź znajdziesz w tym poradniku.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint