Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Krytyk (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Adrian Prościak
  Wydawnictwo:
  SELF-PUBLISHER
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  32
   
  PDF
     Dzięki kursowi, który mam przyjemność Ci przekazać, będziesz mógł przejść przez odpowiednie kroki, by możliwie prosto i harmonijnie przeprogramować krytyka i wejść z nim w opłacalny dla obu stron sojusz – ON będzie mógł lepiej spełniać swoje powołanie, a TY pozbędziesz się wielu hamujących Cię, bezsensownych barier.

     Zachęcam Cię do postępowania wedle wskazanych tutaj porad, żeby efekt był szybki i bezkonfliktowy. Droga, na jaką się wybrałeś, jest dość wymagająca, ale opłacalna ;). Polecam więc ciężką pracę nad sobą, medytację oraz czytanie tych słów ze zrozumieniem tak, by jak najszybciej docierały do Twojej podświadomości i mogły pomóc Ci się zmieniać.

     Przeprogramowywanie Krytyka to nie tylko wewnętrzny dialog z nim, lecz także głęboka zmiana siebie. Musisz uwierzyć w to, do czego chcesz przekonać Krytyka. Jesteście jednością, więc Twoje i jego poglądy muszą być takie same. On działa radykalnie, bo radykalnie różnią się zasady jakie wyznajecie. Poniewaz Ty żyjesz w nowoczesnym świecie, a on dalej jest tam, gdzie rodzice i otoczenie z dzieciństwa.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności