ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Kreatywność na zawołanie. Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Todd Henry
  Wydawnictwo:
  OSM CONSULT
  Ocena:
  5.3/6  Opinie: 3
  Stron:
  304
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi

  To da się zrobić!

  Presja kreatywności to zjawisko powszechne we współczesnym świecie. Twoim obowiązkiem jako dobrego obywatela obecnej rzeczywistości jest posiadanie mnóstwa pomysłów na minutę, które w cudowny sposób mają rozwiązać teraźniejsze i te, o których nawet jeszcze nie wiesz problemy. Brzmi znajomo? Wszyscy wymagają natychmiastowego efektu, błyskotliwości i nie wiadomo czego jeszcze, na zawołanie. Przytłacza Cię to? Kreatywność na zawołanie to idealne wsparcie w procesie tworzenia – inspirujący przewodnik po wymagającym świecie branży kreatywnej. Todd Henry pokaże ci, jak rozwinąć swój twórczy potencjał i znaleźć więcej czasu na rzeczy, które są dla ciebie najważniejsze. 

  (…) Jeden z czytelników, który wiele lat spędził na posadzie uznawanej za niekreatywną, powiedział mi, że odkrył nową wizję swojej pracy. Stworzenie schematu działań wokół procesu twórczego pozwoliło mu wycisnąć jak najwięcej ze swoich unikalnych umiejętności i odzyskać entuzjastyczne podejście do pracy, potwierdzając jednocześnie jego przypuszczenie, że mimo wykonywanych obowiązków jest osobą kreatywną. Ktoś inny wytatuował sobie na ramieniu hasło „Umieraj pusty” [oryg. Die Empty] jako przypomnienie, że każdego dnia powinien w pełni i kreatywnie oddawać się swojej pracy. Te i wiele innych historii są dowodem wolności, którą można osiągnąć dzięki pewnym schematom i przezwyciężając coraz większe wymagania rynku pracy poprzez regularne i celowe działanie.
  Nie ma wzoru na kreatywność, o czym piszę w tej książce. Istnieją jedynie rzeczy, które zwiększają prawdopodobieństwo, że wpadniesz na właściwy pomysł w odpowiednim momencie. Jest jednak sprawdzony wzór na przeciętność. Wystarczy, że przestaniesz wymagać od siebie, zadawać pytania, rozwijać swoje umiejętności i dążyć do odkrywania własnego ja. Wtedy bardzo szybko dopadnie cię przeciętność. Niestety, o wiele łatwiej płynąć z nurtem, niż zacząć wykonywać ćwiczenia praktyczne, nawet te najdrobniejsze, które pomagają w byciu skutecznym, inteligentnym i zdrowym. Żeby odnieść sukces jutro, zacznij już dziś. Jeśli chcesz błyskawicznie wpaść na genialny pomysł, musisz zacząć działać zanim jeszcze będzie ci on potrzebny (…)

   

                                                                                              Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint