ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Kolce w kwiatach (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Andrzej W. Sawicki
  Wydawnictwo:
  RW2010
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  211
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi
  Połowa XIX stulecia. W Warszawie, w okopach oblężonego Sewastopola, na dalekich stepach Syberii, w prowincjonalnych, polskich miasteczkach, trwają przygotowania do buntu, który może zmienić oblicze świata. Obdarzeni boskimi mocami odmieńcy muszą zdecydować, po której stronie stanąć w nadchodzącym konflikcie. Zanim kosynierzy runą na rosyjskie roty, zanim strzelcy wymierzą broń w Dońców i carskich dragonów, ci od których zależą losy batalii, muszą się odnaleźć. Nadeszła dla nich pora, by wybrać drogę.

  Z recenzji:
  Moim skromnym zdaniem - rewelacyjny zbiór! Doskonale napisane historie, z dbałością o realia historyczne, a jednocześnie z elementami science-fiction. Fascynujące!
  (Maciej Ślużyński)

  Jedna z lepszych książek, jakie ostatnio przeczytałem, o ile nie najlepsza. Fantastyczna, nie tylko pod kątem gatunku. Rewelacyjny pomysł, świetny styl, barwny język, potoczysta fabuła, wciągająca akcja. Byłam i wciąż pozostaję pod dużym wrażeniem.
  (Joanna Łukowska)

  O Autorze:

  Andrzej W. Sawicki Autor dwóch powieści i kilkunastu opowiadań, które ukazały się w czterech antologiach i magazynach: Science Fiction Fantasy i Horror oraz w Magazynie Fantastycznym. Ostatnio upodobał sobie tworzenie fantastyki historycznej, z możliwie wiernym odtworzeniem realiów i obyczajowości epoki.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint