ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Jimi Hendrix. Sam o sobie. Jimi Hendrix (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Jimi Hendrix
  Okładka książki/ebooka Jimi Hendrix. Sam o sobie. Jimi Hendrix

  Okładka książki Jimi Hendrix. Sam o sobie. Jimi Hendrix

  Okładka książki Jimi Hendrix. Sam o sobie. Jimi Hendrix

  Okładka książki Jimi Hendrix. Sam o sobie. Jimi Hendrix

  Wydawnictwo:
  Burda Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  260
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Cztery lata sławy tyle wystarczyło Jimiemu Hendrixowi, aby stać się ikoną światowej kultury. Oryginalność i siła wyrazu jego muzyki w połączeniu z niepowtarzalną gitarową maestrią zapewniły mu trwałe miejsce w muzycznym panteonie. Jaki jednak był ten znany wszystkim artysta? Od chwili, gdy Hendrix, człowiek skromny i niezwykle skryty, ukazał się oczom szerokiej publiczności, jego postać nieodmiennie kryje się we mgle tajemnicy, z biegiem czasu gęstniejącej coraz bardziej.

  Napisano o nim wiele. Wypowiadali się znawcy, fani, a także krytycy, zgodnie i niezgodnie z prawdą. Tymczasem Jimi pozostawił własną relację o sobie, ukrytą, niczym w chińskiej łamigłówce, pośród licznych wywiadów, tekstów piosenek, wierszy, zapisków, a nawet scenicznych zagajeń. Książka Jimi Hendrix. Sam o sobie stanowi zbiór tych wszystkich cząstek, opracowany w formie narracyjnej. W ten sposób powstał tekst, który można nazwać pamiętnikiem osobistym, dowcipnym i poetyckim w wyrazie. Na jego kartach Jimi Hendrix po raz pierwszy opowiada sam o sobie tak, jak tylko on to potrafił.

  Na kartach tej książki legendarny gitarzysta jawi się jako człowiek elokwentny i obdarzony instynktowną mądrością. Z każdej strony spogląda na nas ktoś, kto żył pełnią życia.

  Mojo

  Intymny wgląd w myśli artysty-muzyka. Pasjonujące.

  Wall Street Journal

  Zdumiewająca relacja z pierwszej ręki, wciągająca i absorbująca lektura, skarb dla wielbicieli twórczości legendarnego gitarzysty.

  Sunday Times

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności