ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Jak odchudzić kota?

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Monika Wawrzyńska
  Wydawnictwo:
  haveanicEbook.pl
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  114
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi
  Jak odchudzić kota? to błyskotliwa i pełna humoru powieść o rodzącym się uczuciu widziana oczami dwójki bohaterów: Agaty i Marcina. Męskie spojrzenie na pracę, kobiety i rozrywki dla chłopców przeplata się z babskimi problemami z odchudzaniem, facetami i zawodowym awansem.
  Agata prowadzi stabilne życie pracownika korporacji wypełnione danymi w tabelkach, spotkaniami z prawnikiem i stosem dokumentów. Ma kota i kilka kilogramów w nadmiarze. Los zsyła jej niespodziewany awans i nowego bliskiego współpracownika. Marcin właśnie zmienia pracę, planuje własny ślub w Boże Narodzenie i uważa, że życie nie jest bardzo skomplikowane. Spotkanie tych dwojga niepostrzeżenie zmienia dotychczasową rzeczywistość i staje się motorem do zmian. W Agacie budzi się determinacja do odchudzania i zdobycia Kilimandżaro, a Marcin wytrwale gra w tenisa i
  przeżywa przedślubną gorączkę. Splot okoliczności prowadzi do niespodziewanego zakończenia.
  Powieść pełna niespodziewanych zwrotów akcji, szybkich dialogów i dowcipnej gry słownej. Idealna dla czytelniczek Moniki Szwai i Joanny Chmielewskiej, w sam raz na czytelnicze wieczory i kiepski nastrój.

  Wybrane bestsellery

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint