Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Hiszpański dla bystrzaków (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Susana Wald
  Wydawnictwo:
  Septem
  Ocena:
  5.6/6  Opinie: 5
  Stron:
  336
  Druk:
  oprawa miękka
  Wyłącznie

  Książka jest wznowionym wydaniem "Hiszpański dla bystrzaków"

  Hablas español? Oczywiście -- bez zająknięcia!
  Hiszpański -- język namiętny jak pocałunek

  Czy wiesz, że hiszpański jest drugim na świecie językiem pod względem liczby osób, które się nim posługują? To znakomita motywacja do podjęcia nauki! O ileż przyjemniejsze staną się Twoje podróże, jeśli opanujesz więcej niż tylko podstawy tego fascynującego języka. A może już wkrótce zechcesz sięgnąć po Cervantesa... w oryginale? Przygotowaliśmy dla Ciebie podręcznik oparty na znanej na całym świecie metodzie Berlitza. Będzie on stanowił doskonały substytut każdego kursu językowego lub stanie się jego znakomitym uzupełnieniem. Z pewnością docenisz go, jeśli szukasz książki oferującej klarownie opisaną gramatykę, a przy tym pomysły na praktyczne zastosowanie poznanego słownictwa. Naucz się porozumiewać po hiszpańsku w podróży, restauracji, muzeum, podczas zakupów, a także przeciągającej się do białego rana fiesty.

  • Ćwicz wymowę oraz akcent i prowadź płynne rozmowy po hiszpańsku.
  • Sprawdź, jak można gładko opanować gramatykę i odmianę czasowników.
  • Poznaj i stosuj na co dzień idiomy i popularne powiedzenia.
  • Naucz się swobodnie prowadzić rozmowy towarzyskie.

  Ponadto znajdziesz tu dekalogi: 10 zdań, które zrobią z Ciebie prawdziwego Hiszpana (lub Latynosa), 10 świąt wartych zapamiętania oraz 10 sposobów na szybkie nauczenie się hiszpańskiego.

  DODATKI SPECJALNE:
  Dialogi z książki na płycie CD
  Tabele odmiany czasowników
  Słowniczek polsko-hiszpański i hiszpańsko-polski

  O autorze

  Susana Wald - jest pisarką i tłumaczką, pracuje również jako wydawca. Specjalizuje się w tłumaczeniach symultanicznych i literackich z węgierskiego, hiszpańskiego, angielskiego oraz francuskiego. Pracowała jako nauczycielka języków obcych w Chile i Kanadzie.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności