ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Gwiazd naszych wina (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  John Green
  Okładka książki/ebooka Gwiazd naszych wina

  Okładka książki Gwiazd naszych wina

  Okładka książki Gwiazd naszych wina

  Okładka książki Gwiazd naszych wina

  Wydawnictwo:
  Bukowy Las
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  312
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Szesnastoletnia Hazel choruje na raka i tylko dzięki cudownej terapii jej życie zostało przedłużone o kilka lat. Jednak nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie funkcjonuje jak inne dziewczyny w jej wieku, zmuszona do taszczenia ze sobą butli z tlenem i poddawania się ciężkim kuracjom. Nagły zwrot w jej życiu następuje, gdy na spotkaniu grupy wsparcia dla chorej młodzieży poznaje niezwykłego chłopaka. Augustus jest nie tylko wspaniały, ale również, co zaskakuje Hazel, bardzo nią zainteresowany. Tak zaczyna się dla niej podróż, nieoczekiwana i wytęskniona zarazem, w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytania: czym są choroba i zdrowie, co znaczy życie i śmierć, jaki ślad człowiek może po sobie zostawić na świecie.

  Wnikliwa, odważna, pełna humoru i ostra Gwiazd naszych wina to najambitniejsza i najbardziej wzruszająca powieść Johna Greena. Autor, pisząc o nastolatkach, ale nie tylko dla nich, w błyskotliwy sposób zgłębia w niej tragiczną kwestię życia i miłości.

  Powieść Roku 2012 wg magazynu Time, Najważniejsza Książka Młodzieżowa Roku wg New York Timesa, laureatka Goodreads Choice Awards 2012 (największej nagrody przyznawanej w USA przez czytelników), Autor Roku 2012 wg Enterteinment Weekly

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint