ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Gardeners' World Edycja Polska. 3/2022

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Wydawnictwo AVT
  Gardeners' World Edycja Polska. 3/2022 Wydawnictwo AVT - okładka ebooka

  Gardeners' World Edycja Polska. 3/2022 Wydawnictwo AVT - okładka ebooka

  Gardeners' World Edycja Polska. 3/2022 Wydawnictwo AVT - okładka audiobooka MP3

  Gardeners' World Edycja Polska. 3/2022 Wydawnictwo AVT - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo AVT
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  124
   
  PDF

  Wiosna to radosny czas nie tylko dla ogrodników, ale także dla pierwszych owadów zapylających. W tym wydaniu rozpoczynamy nowy cykl artykułów: „Ratujmy owady zapylające" (na str. 36–44), gdzie zwracamy szczególną uwagę na ich trudny los. Przez kilka najbliższych miesięcy będziemy zachęcać Was do zwiększania różnorodności i sadzenia roślin przyjaznych zapylaczom, bo różne owady potrzebują kwiatów w różnych rozmiarach i kształtach. Udowodniono, że przebywanie wśród zieleni i obserwowanie owadów oblatujących kwiaty poprawia stan zdrowia. Przyjmij wyzwanie ekspertów Gardeners' World i ratuj zapylacze!

  Wykorzystaj początek sezonu, by zaplanować warzywne grządki i kwiatowe rabaty. Marzec to najlepszy czas na wysiewanie nasion warzyw, kwiatów i ziół. Własnoręcznie wyhodowane rośliny cieszą podwójnie. Skorzystaj z naszego poradnika (str. 102), a pomożemy Ci uniknąć niepowodzeń i z sukcesem pokonać drogę od nasiona do zdrowej sadzonki. Zaplanuj kwiatowe rabaty, korzystając z cennych wskazówek Carol (str. 30 i 50), zachwyć się mnogością odmian powojników Monty`ego (str. 24) i zostań "ogrodnikiem doskonałym", korzystając z wieloletniego doświadczenia Alana (str. 66).

  Rozpocznij przygodę z uprawą własnych, ekologicznych warzyw (str. 82), by na Twój talerz trafiały zdrowe plony bez grama chemii. Wybierz te jarzyny, które lubisz najbardziej, ale nie zapomnij o pomidorach! W tym roku wybierz odmiany, które mają najlepszy smak i dają większy plon (str. 87). A jeśli już nie możesz się doczekać kolorowych kwiatów, ożyw swój próg lub patio dzięki zachwycającym, choć prostym kompozycjom w donicy (str. 72). Zobacz gwiazdy marca (str. 8) i zachwyć się roślinami, które kwitną wczesną wiosną.

  Wybrane bestsellery

  Wydawnictwo AVT - pozostałe książki

  Wydawnictwo AVT - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint