ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Balsam dla duszy walczącej z rakiem (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autorzy:
  Jack Canfield, Mark Victor Hansen, David Tabatsky
  Okładka książki/ebooka Balsam dla duszy walczącej z rakiem

  Okładka książki Balsam dla duszy walczącej z rakiem

  Okładka książki Balsam dla duszy walczącej z rakiem

  Okładka książki Balsam dla duszy walczącej z rakiem

  Wydawnictwo:
  Dom Wydawniczy REBIS
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Druk:
  oprawa miękka
  Wyłącznie
  Dla tych wszystkich, którzy znaleźli się w „klubie chorych na raka” – zarówno tych, którzy go pokonali, jak i ich bliskich – wszystkie opowieści w tej książce to coś więcej niż wspaniałe, poruszające, a czasami zabawne historie. Docierają one na wiele sposobów do najgłębszych zakamarków naszego serca, tam, gdzie znajdują się strach i nadzieja.
  Jonathan Alter,
  „Newsweek”

             

  Ja sam usłyszałem te przerażające słowa: „Ma pan raka” i dlatego opowiadania tych, którzy podobnie jak ja wyszli zwycięsko z tej choroby, dały mi i mojej rodzinie tak potrzebną nadzieję. Ta książka to cudowne źródło otuchy dla wszystkich zmagających się z nowotworem.
  Doug Ulman,
  trzykrotnie wyleczony z raka, przewodniczący i dyrektor wykonawczy Lance Armstrong Foundation

             

  Balsam dla duszy walczącej z rakiem... - grupa wsparcia, którą możesz wziąć do ręki.

  Te intymne opowieści to lektura obowiązkowa dla każdego, na którego życiowej drodze stanął nowotwór. W książce zebrano doświadczenia osób chorych na raka, ich bliskich, przyjaciół a także lekarzy i pielęgniarek – począwszy od pierwszej diagnozy i konieczności poinformowania o tym bliskich i otoczenia, po relacje o tym, w jaki sposób choroba zmieniła ich życie zawodowe i prywatne.

  Książkę uzupełniają pełne szczerości zapiski chorej na raka Elizabeth Bayer zatytułowane To tylko słowo. Mądre i wnikliwe obserwacje Elizabeth mogą mieć ogromną wartość dla każdego –zarówno pacjentów, jak i przedstawicieli personelu medycznego – kto musi zmierzyć się z przerażającą rzeczywistością choroby nowotworowej.
  Becky Natrajan,
  lekarz medycyny"

            

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności